Голепад у Лютежі

Неділя, Березня 3, 2019 - 10:10
, , , ,

«Діназ-2» провів контрольний поєдинок з оболонцями.

В суботу підопічні нового наставника «Діназу-2» Анатолія Блазуня зустрілися з юнаками київської «Зміни-Оболонь» U-17. Товариський матч в Лютежі потішив вболівальників аж шістьма забитими м’ячами, а рефері зафіксував підсумковий рахунок 3:3.

Вже на першій хвилині оболонці, я складі яких було виступало кілька гравців, котрі були задіяні за професійну «Оболонь-Бровар» U-19 на Меморіалі Щанова (нагадаємо, що тоді в фіналі діназівці з першої команди обіграли саме «пивоварів»), скористалися помилкою нашої оборони і відкрили рахунок. Попри те, що на полі було достатньо гравців атакуючої лінії у «Діназу-2» точним ударом відзначився захисник Олександр Лукаш. Молода, агресивна «Зміна-Оболонь», яка вже десять років тренується під керуванням досвідченого наставника Ігоря Ніколаєва та й до того ж входить до кращих команд вищої ліги чемпіонату України у своїй віковій категорії, досить швидко знайшла проблемні місця в захисті «Діназу-2» на флангах і раз за разом проникала до воріт господарів. Черговий провал на правому краю діназівців завершився другим взяттям воріт. Утім, на перерву команди пішли за нічийного результату. Гол було зафіксовано після того, як Денис Митник замкнув точну передачу вихованця місцевої академії Слави Малініча.

В другому таймі обидва наставники провели чимало замін і команди забивали лиш по одному разу. Першими відзначилися знову гості. А затим, надавши можливість продемонструвати свої здібності новому голкіперу, Анатолій Блазун задіяв воротаря В’ячеслава Пруднікова в якості польового гравця. І саме він забив третій м’яч, встановивши остаточний рахунок матчу.

«Інформативним виявився поєдинок, - констатував наставник «Діназу-2» Анатолій Блазунь. – Приїхало чимало нових футболістів на перегляд і всіх потрібно було подивитися в грі. Чітко видно наші проблеми в обороні на флангах, позиції крайніх захисників потрібно підсилювати. Багато кандидатів в середину поля, але все ж кваліфікація багатьох бажає бути кращою. Сьогодні спробував Ігоря Лущана на позиції форварда і він виглядав досить агресивно, постійно нагнітаючи обстановку. Можливо, це буде непоганий хід для нього. Надалі плануємо шукати й переглядати інших кандидатів у команду».