Гол Чернишова приніс «Діназу» перемогу
Вишгородці в гостях здолали столичний «Арсенал».
У Щасливе на гру проти аутсайдера чемпіонату столичного «Арсеналу» наш «Діназ» їхав тільки за перемогою. Але далася вона команді дуже непросто. Юні «каноніри» вчинили серйозний опір і підопічним Ігоря Продана довелося докласти чимало зусиль аби все ж таки покласти суперника на лопатки.
У першій половині зустрічі територіальна та ігрова перевага нашої команди одразу стала помітною, господарі лишень час від часу турбували голкіпера Богдана Савчука. Непогано працювали діназівські фланги, намагався тиснути на захисників нападаючий Андрій Шипілов. Але попри це забити не вдалося. Мабуть все тому, що не вистачало останнього пасу, котрий би розрізав захисні редути «Арсеналу». Та й до того ж, справа не часто доходила до точних ударів по воротам, а основне напруженні виникало після стандартів. Один з перших напівгострих моментів біля воріт господарів стався на 19-й хвилині, коли центральний захисник Сергій Пономаренко взяв ініціативу на себе, пройшов по центру і віддав пас на Володимира Бондаренко. Удар у форварда вийшов не дуже сильним і голкіперу не склало труднощів його парирувати. Наступного загострення біля воріт господарів довелося чекати аж до кінця тайму. Перед самісінькою перервою діназівці заробили право на штрафний. Харрісон Кемфор чудово перекину м’яч через захисників, але Сергій Пономаренко трішки не дотягнувся головою до м’яча, щоб пробити влучно. В результаті удар вийшов не зовсім точним.
Зате початок другого тайму був для нашої команди фартовим. Черговий штрафний Кемфор виконав настільки вдало, що м’яч по прямій траєкторії влетів у сітку воріт. Голкіпер «Арсеналу» у цьому епізоді був просто дезорієнтований цілою групою зі своїх та чужих гравців, і просто запустив «мишу» в сітку. Та пройшло всього три хвилини і вже Богдан Савчук змушений був виймати м’яч з власних воріт. Отримавши швидкий гол у відповідь, «Діназ» знову кинувся вперед, раз за разом накочуючи атаки на ворота противника. І на 65-й хвилині чудова чотирьохходівка Бондаренко – Шипілов – Гриненко – Чернишов завершилася переможним голом останнього. Радість діназівців було безмежною (див. фото). До фінального свистка залишалося ще достатньо часу аби гості могли збільшити свою перевагу, але в завершальній стадії атак футболістам не вистачало холоднокровності і влучності.
Склад «Діназу»: Савчук, Демиденко, Войналович, Пономаренко, Головко, Гриненко, Кемфор, Чернишов, Іваненко, Бондаренко, Шипілов. На заміну виходили: Римарєв, Шамрай, Волошин.
«Ця перемога за тур до фінішу першого кола команді була дуже потрібна, - констатував Ігор Продан. – Хлопці проявили характер і все ж таки дотиснули суперника. І це попри те, що зараз у складі багато травмованих. Доводиться випускати на поле молодих вихованців футбольної академії. Сьогодні вони чудово влилися у гру, виходячи на заміну. Ніхто не випав, а навпаки додали креативності і агресивності. Це тільки радує. Значить у нас росте своя хороша молодь, котра згодом стане класними гравцями».



















Коментувати: