Фінішував чемпіонат області

Субота, Листопада 9, 2019 - 16:05

Резервісти «Діназу» встановили антирекорд.

Минулих вихідних завершився чемпіонат Київської області серед команд вищої ліги, в якому нинішнього сезону виступав вишгородський «Діназ-2». На жаль, фінальну крапка у підопічних Володимира Устінова вийшла повністю провальною. Відправившись на заключний поєдинок в гості проти денихівського «Денгофф», наша команда поступилася з великим рахунком – 1:7.

Господарі започаткували свою перемогу в на початку зустрічі, забивши два м’ячі протягом двох хвилин, а по перерві повністю переважали оборону «Діназу-2» й відзначилися ще п’ять разів. Лишень одного разу вишгородці зуміли знайти шлях до воріт «Денгоффу», коли відзначився Пелагенько.

«ДЕНГОФФ» (Денихівка) - «ДІНАЗ-2» (Вишгород) - 7:1

Голи: Рафальський (8), Рагульчик (10, 48), Васильченко (51), Марійко (54, 86), Гаврилюк (61) - Пелагенько (58).

«Діназ-2»: Пишний Павлушенко), Дорошенко, Подоль, Головченко, Блазунь, Малініч, Москаленко, Калмиков, Пелагенко, Канавін, Клименко.

В підсумковій турнірній таблиці чемпіонату Київської області резервісти «Діназу-2» твердо посіли останній рядок. Тепер в обласному футболі настає тривала зимова пауза під час котрої будуть зроблені висновки щодо виступів команди в елітному обласному турнірі.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.