Фінальний турнір для «Діназу-2009»

Вівторок, Травня 22, 2018 - 12:22
, ,

Діназівці пробилися в когорту найсильніших команд області.

Дитячі колективи академії продовжують виступи в чемпіонатах області та Києва. «Діназ-2009» (тренер Геннадій Каплунов) вийшов у фінальну частину обласного турніру і в минулі вихідні  відправився до Білої Церкви, де зібралося шість найсильніших колективів області в цій віковій категорії. Завершивши внічию (1:1, два автоголи) битву з білоцерківською «Росю» та мінімально поступившись суперникам з Бучі (0:1), діназівці змушені були боротися за п‘яту позицію зі «Зміною» з Білої Церкви. Серйозно налаштувавшись на цей поєдинок, вишгородці завдяки точному удару Максима Білюка та ще одному автоголу, здобули перемогу з рахунком 2:0. Варто відзначити неймовірну підтримку, як завжди, організовану групою батьків діназівців.

Кольори «Діназу-2009» в фінальному турнірі захищали голкіпери Білюк та Шаповалов, польові гравці - Каплун, Підгулько, Рябцев, Куковенко, Хміль, Я.Сингаївський, Ощенко, А.Сердюк. Т.Сердюк. Михалик, Дехтяренко, Брагарник, Власюк.

«Перед самим початком турніру пройшла потужна злива і штучне поле стадіону в Білій Церкві залило водою. Вона не встигла висохнути, але організатори вирішили не відміняти змаганнями, тому командам довелося боротися не тільки з суперником, але й примхами погоди, - відзначив наставник «Діназу-2009» Геннадій Каплунов.  - Перевага в техніці нівелювалася, а на перший план вийшла фізична підготовка та везіння. Якби нам трішки пощастило і ми не пропустили на останніх хвилинах гол від Бучі, то боролися б за призи. Але це футбол, нам є куди прагнути. У матчі за п‘яте місце поле трохи підсохло й ми просто розібралися зі «Зміною». Відзначу й те, що команди в фіналі зібралися досить рівні і результати передбачити було складно. Наприкінці червня «Діназ-2009» планує взяти участь в турнірі на Оболоні, а в кінці липня – на початку серпня поїдемо на змагання в містечко Южне, що під Одесою».

«Діназ-2007» (тренер Микола Слободянюк) в першості області розібрався з вихованцями ДЮСШ с.Гатне (1:0). Перемогу приніс точний удар головою Дворського в першому таймі. Як сказав наставник, рахунок міг бути й більшим, але зашкутильгала реалізація. Склад команди: Шульга, Сингаївський, Степана, Заблоцький, Аксьонов, Латута, Остапчук, Дворський. Заміни: І.Білявський, М.Білявський, А.Галка, Петриченко, Тарабан, Підгулько.

«Діназ-2008» (тренер Микола Слободянюк) у другому таймі дотиснув столичний «Старвард» в чемпіонаті Києва (3:1). Ще до перерви команди обмінялися точними пострілами (у нас забив Вакульчик), а після відпочинку той же Вакульчик оформив дубль, а Кийков підтримав почин партнера. Склад «Діназу-2008»: Якубчик, Панімаш, Вакульчик, Кийков, Ткаченко, Міліков, Гладчук, Сидельніков, Савенко, Коблик, Півень, Гриценко, Сурмай, Хайлюк.

Перший склад «Діназу-2005» (тренер Олександр Гончаров) загасив київську «Зірку» цілою зливою голів у матчі вищої ліги столичного чемпіонату (8:0). Вже з перших секунд вишгородці захопили ініціативу і граючи практично в два дотики насипали суперникам в сітку шість голів. Зроблені після відпочинку заміни трішки змінили малюнок гри і діназівці поділилися ігровою ініціативою з киянами. В результаті глядачі побачили всього два м‘ячі в воротах «Зірки». Гості мали шанс забити хоча б гол престижу, але наш віце-капітан і голкіпер Бойко чітко зреагував на удар з одинадцятиметрової позначки, зберігши ворота «сухими». Щодо результативних пострілів діназівців, то їх в цьому матчі завдавали Пінчук (два), Ковальов (два), Тутєров, Гунявий, Рудницький, Кокоровець.

Склад «Діназу-2005»: Кузуб, Сізанюк, Крікужас, Віхляєв, Новік, Гунявий, Ковальов, Тутєров, Кокоровець, Андрющенко, Пінчук. Заміни: Бойко, Саленко, Найдьон, Таргонський, Рудницький, Маткевич.

Перший склад «Діназу-2004» (тренер Олексій Чернишов) напередодні від‘їзду до Дюссельдорфу поступився в гостях в принциповому матчі столичній «Оболонь-Зміні» (0:3). На жаль, валізний настрій дався взнаки і команда не зуміла дати бій. Ось хто виходив на поле: Самойленко, Богініч (Костина), Башук, Овсієнко, Гайдук, Краснощок, Чередник (Кірієнко), Пироженко, Калашніков (Прочанкін), Меда (Соколовський), Ніжник.

Тим часом, «Діназ» U-15 влаштував справжню перестрілку з «Броварами» (5:3) в матчі чемпіонату області. Двічі в першому таймі вишгородці поступалися в рахунку, але все ж таки на перерву пішли за нічийного результату (3:3), а вже в другому таймі діназівці вирвали загальну перемогу. Хет-триком в матчі відзначився Півень, по одному м‘ячу забили Потебенько та Ковшун. Склад діназівців був таким: Напісочний, Сологуб, Корж, Ковшун, Коросташивець, Александров, Костюкевич, Бондар, Маковишен, Півень, Потебенько. Заміни: Довгань, Навальний, Купін, Скляров, Соловей.