Двосторонку виграли «зелені»

Понеділок, Березня 11, 2019 - 09:02

Діназівці провели колективний контрольний поєдинок.

Тренувальний тижневий цикл перша команда «Діназу» (тренер Володимир Бондаренко) завершила двостонньою грою, в котрій було задіяно не тільки гравців першої команди, але й кількох молодих вихованців з «Діназу-2». Розділившись на «зелених» та «білих», команди зіграли два тайми по тридцять хвилин. У ролі рефірі на цей раз виступив Володимир Крохмаль.

У складі «зелених» на поле вийшли більшість гравців умовно основного складу, а ось на підсилення «білим» прийшов наставник Володимир Бондаренко. Утім, вже в перерві поєдинку було зроблено кілька ротацій, що трішки вирівняло гру. Перший тайм «зелені» провели досить активно і зуміли двічі вразити ворота опонентів. На 15-й хвилині Ілля Сірий скористався філігранною передачею Сергія Каркошкіна й вийшов переможем на побаченні з голкіпером Іваном Крикніним. За сім хвилин потенційний новачок команди продемонстрував, що він недарма приїхав на перегляд.

По перерві свої бомбардирські якості проявив Сергій Каркошкін, котрий почав досить частенько переміщатися на вістря атаки. Забивши двічі підряд (47 та 58 хвилини), він довів перевагу «зелених» до чотирьох м’ячів. Та все ж на заключній хвилині основного ігрового часу Роман Капаністий трішки підсолодив «білим» гірку пігулку, чудовим ударом «знявши павутину» у воротах суперника. 4:1 – впевнена і заслужена перемога «зелених».

Цього тижня «Діназ» продовжить готуватися в Лютежі. Щодня команда проводитиме півторагодинне виснажливе тренування. А в ніч з 14 на 15 березня підопічні Володимира Бондаренко відправляться на двотижневий збір до Туреччини. Тренерський штаб вже практично визначився з гравцями, котрі полетять на берег Середземного моря. Також згодом ми оприлюднимо суперників, з котрими вишгородцям доведеться зустрітися в контрольних матчах.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.