Дві перемоги над «Вишневим» та битви з «Рубіном»

Четвер, Жовтня 3, 2019 - 11:06

Діназівці в числі головних претендентів на медалі.

Набрав повноцінний хід чемпіонат області серед всіх вікових категорій. Вихованці футбольної академії завжди перебувають в числі головних претендентів на медалі і закономірно підтверджують це своїми результатами на полі.

«Діназ-2008» (тренери Микола Слободянюк, Ігор Іваненко) в Лютежі легко розібрався вдома з ФК «Вишневе» - 10:1. Територіальна перевага господарів була настільки велика, що вони могли забивати значно більше. Суперник просто не знав, що робити і як оборонятися. В цьому матчі забивали Пенькний (5), Кушнір (3), Сидельников та Бабенко – по одному.

Інші підопічні цього ж тренерського дуету гостювали у пісківського «Рубіну». Ці два матчі принесли дещо протилежні результати. «Діназ-2009», маючи незаперечну первагу над суперником, обмежився всього двома точними ударами в ціль. Хоча, як зазначив наставник вони просто зобов’язані були забивати чи не сотню голів. Утім, все обійшлося без хокейного рахунку. А перемогу діназівцям принесли точні удари Сингаївського-молодшого та Власюка.

«Діназ-2007» не зумів остаточно переламати хід битви з «Рубіном» (2:3). Вже в першому таймі вишгородці пропустили два голи, що свідчить про певну незібраність команди в стартові хвилині. Отримавши на горіхи від наставника в перерві, вони, здавалося, повинні були кинутися вперед і забивати. Натомість, пропустили третій м’яч у власні ворота. І тільки після цього хлопчики з «Діназу-2007» прокинулися й включили додаткові швидкості. Два точні удари Остапчука та Сингаївського-старшого подарували надію на позитивний рідсумок, але банально для досягнення такої мети не вистачило ігрового часу. Так і хочеться сказати: «Швидше треба просипатися, швидше… І одразу включатися в гру».

Три тури чемпіонату області відіграв і «Діназ-2010» (на фото, тренер Геннадій Каплунов). Згідно регламенту, де в одному турнірі виступають спарені роки, вишгородцям доводиться грати проти суперників, котрі частенько на рік старші. Адже керівництво клубу задіює в турнірах команди кожного року окремо, таким чином надаючи ігрову практику всім і є можливість в кожному турнірі боротися за медалі одразу двом колективам академії. Підопічні Uеннадія Каплунова мають в своєму пасиві одну поразку і дві перемоги в активі, які вони здобули над броварським ФК «Броварія» 1:0 (Латій Слава) та ФК «Вишневе» - 2:1 (Солтіс Антон, Д’яченко Андрій). Причому цю перемогу юні діназівці вирвали тільки в другому таймі.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.