Дві перемоги – десять голів

Вівторок, Жовтня 29, 2019 - 18:29
, ,

Діназівці розтерли в пісок ДЮСШ-1.

Стислий календар чемпіонату України минулого тижня змусив підопічних Олександра Гончарова та Юрія Клиновського зіграти три поєдинки. Після поїздки до Чернігова, де вишгородці зустрілися з «Десною», наші команди вдома приймали суперників з київської ДЮСШ-1. Перевага  в класі вилилася в десять «сухих» м’ячів, які господарі насипали гостям в двох поєдинках.

«Діназ» U-15 настільки відчутно домінував над суперником, що підсумковий рахунок міг бути двозначним на їх користь. Але хлопці обмежилися всього сімома влучними пострілами – 7:0. Варто відзначити кілька яскравих голів у виконанні діназівців. Один з них провів Пінчук, коли прийняв м’яч і тут же пробив точно в «дев’ятку». Снаряд, зачепивши стійку, затріпотів у сітці. Другим дотиком після обробки круглого красиво відзначився також Крікужас. Заслуговує на відзнаку й гол Гончарова, котрий після подачі Найдьона внутрішньою стороною правої стопи метрів з 14-ти декласував голкіпера киян. Загалом, у цьому матчі м’ячі забивали: Пінчук (два), Ковальов, Маткевич, Андрющенко, Крікужас, Гончаров – по одному.

«Діназ» U-15: Бойко, Крижановський, Гунявий, Крікужас, Койніченко, Саленко, Андрющенко, Ковальов, Тихонов, Маткевич, Пінчук. Заміни: Гончаров, Пархоменко, Найдьон, Кондратюк, Савинець, Онуфрійчук.

Цим матчем завершилося перше коло, але ще до зимової перерви команди проведеть два тури другого кола сезону. Зараз діназівці перебувають на другому місці, маючи в активі 22 очки. Попереду ковалівський «Колос» (27) і саме з ними «Діназ» U-15 зіграє вдома вже наступної неділі.

«Діназу» U-17 вистачило три точні удари для загальної перемоги над ДЮСШ-1 – 3:0. В першому таймі на полі розгорнулася досить рівна боротьба і жодній з команд не вдалося забити. Кияни постали досить збалансованим, вишколеним колективом, який вміло оборонявся і активно йшов вперед. Тому нашій обороні потрібно було щохвилини залишатися насторожі. Зате після короткого перепочину господарям вдалося знайти «дірки» в захисних редутах гостей і тричі влучно пробити. Вже на другій хвилині Півень замкнув простріл Москальчука на дальню стійку. Минуло всього чотири хвилини і Бельшев, який з’явився на полі після тривалої відсутності, перекинув м’яч через воротаря й подвоїв перевагу «Діназу» U-17. А ось коли Зінченко втретє змусив капітулювати голкіпера киян, замкнувши ногою подачу з кутового, то все стало зрозумілим. За такого перебігу подій на полі вишгородці аж ніяк не віддадуть перемогу. До того ж, по ходу другого тайму наша команда створила ще кілька гострих моментів і тільки невезіння в завершальній стадії атак завадило їм забити більше.

«Діназу» U-17: Рудяк, Леус, Зінченко, Воронін, Донець, Добровольський, Москальчук, Півень, Семененко, Підлужний, Бельшев. Заміни: Потебенько, Олексієнко, Ластовецький, Калашнік, Ніжник.

Таким чином, «Діназу» U-17 на проміжному етапі завершив перше коло в лідерах. Наша команда має в активі 24 очки і на три пункти випереджає чернігівську «Десну», від котрої зазнала єдиної поразки в чемпіонаті. В наступному турі діназівці вдома зіграють з ровесниками ковалівського «Колосу», який розмістився на третій позиції.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.