Два пенальті і результативна нічия

Неділя, Лютого 16, 2020 - 20:46

«Діназ» провів спаринг з вінницькою «Нивою».

В неділю на сільському стадіоні в Лютежі відбувся товариський поєдинок, в котрому «Діназ» приймав «Ниву» з Вінниці. Двобій двох суперників по групі «А» Другої ліги виявився безкомпромісним, до снаги офіційному матчу і завершився внічию 1:1. Хоча все могло й скластися по-іншому.

Вже зі стартових хвилин команди демонстрували тактичну вишколеність і непогані швидкості. Чіткі дії в захисті не дозволяли форвардам надто часто виходити на ударні позиції, а тому й гольових моментів було небагато. Почасти загроза йшла після ударів з далекої та середньої відстані. Аж поки на 34-й хвилині «Нива» не отримала шанс з пенальті. Артур Загорулько, який його заробив, виконав удар з «точки» невдало, спрямувавши м’яч поряд зі стійкою.

По перерві малюнок гри не зазнав особливих змін. І знову на допомогу прийшов пенальті. На цей раз він зіграв на користь «Діназу». На 83-й хвилині вінницький захисник збив Романа Помазана й арбітр тут же призначив покарання. До м’яча підійшов Артем Марченко й впевнено виконав вирок. А на останніх хвилинах зустрічі «Нива» зуміла уникнути поразки, скориставшись помилкою вишгородського захисту. Денис Івашків змусив капітулювати голкіпера Романа Коростишевського.