Два однакові рахунки в Щасливому

П'ятниця, Жовтня 4, 2019 - 12:30

Діназівці провели чергові поєдинки обласного чемпіонату.

В середу два колективи нашої футбольної академії під керівництвом Олександра Гончарова та Юрія Клиновського відправилися до Щасливого, де зіграли матчі з вихованцями місцевого «Арсеналу». «Діназ» U-15 попри те, що першим пропустив у власні ворота, зумів все ж таки переламати хід поєдинку і вирвати вольову перемогу - 3:2.

Господарі відкрили рахунок на початку матчу, але ще до перерви Гончаров двічі декласував суперників. Спочатку він замкнув простріл з правого флангу, а потім головою спрямував м’яч в сітку. Невдовзі після відпочинку Гончаров оформив хет-трик. На цей раз він першим встиг на добивання після того, як Койніченко поцілив у хрестовину. Загалом у другому таймі гра вирівнялася і «каноніри» зуміли скоротити розрив. Утім, досягти чогось більшого так і не змогли.

«Діназ» U-15: Сагач, Койніченко, Онуфрійчук, Віхляєв, Шиденко, Савинець, Кондратюк, Катрук, Дедічев, Пархоменко, Гончаров. Заміни: Бойко, Лещук, Столярчук, Горкалко.

Такий же рахунок (3:2) було зафіксовано у матчі команд U-17. Тільки на цей раз «Арсенал» (Щасливе) обіграв наш «Діназ». Два голи у складі вишгородців провели Потебенько та Дяченко. На жаль підопічні Гончарова/Клиновського не зуміли реалізувати свої моменти, хоча вони у них були досить непогані. Натомість, господарі продемонстрували хорошу реалізацію.

«Діназ» U-17: Рудяк, Ластовецький, Чередник, Сологуб, Ніжник, Олександров, Войтенко, Півень, Калашнік, Добровольський, Потебенько. Заміни: Напісочний, Яворський, Дяченко, Косенко, Семененко.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.