Дубль Жовтенко приніс перемогу діназівцям

Середа, Жовтня 10, 2018 - 10:57

Наші колективи вдало провели домашні матчі в чемпіонаті України.

Команди футбольної академії «Діназу» успішно провели чергові поєдинки чемпіонату України серед юнаків. Приймаючи вдома київську «Ніку», підопічні Олександра Гончарова здобули дві перемоги, мінімально перегравши своїх суперників.

«Діназ» U-17  в другому таймі зумів дотиснути свої опонентів і схилити шальки терезів на власний бік – 2:1. Хоча початок матчу виявився досить неприємним для вишгородців. Помилка в обороні і наш захисник Воронін зрізав м’яч у власні ворота. Та поступово діназівці оговталися від такого ляпасу футбольної фортуни, перехопили ініціативу і почали нагнітати напругу у володіннях «Ніки». Одна з чергових колективних атак завершилася фланговим прострілом і точним ударом Жовтенко.

По перерві малюнок гри анітрохи не змінився. «Діназ» U-17 домінував над суперником і раз за разом створював гольові моменти. Один з них знову реалізував Жовтенко, оформивши дубль. І на цей раз наш півзахисник замкнув передачу партнера з флангу. Наша команда мала реальний шанс збільшити свою перевагу, але Клименко наприкінці зустрічі не реалізував пенальті. Ця перемога дозволила діназівцям наблизитися до лідируючої групи команд в першості України.

Склад «Діназу» U-17: Косенко, Воронін, Ізотов, Добровольський, Семененко, Зінченко, Жовтенко, Орлач, Підлужний, Лисенчук, Клименко. Заміни: Донець, Москальчук, Сіриця.

«Перші десять хвилин ми «змазали» і пропустили гол, - говорить тренер «Діназу» U-17 Олександр Гончаров. – Та зуміли досить швидко зібратися і ще до перерви зрівняли рахунок. Чудово вийшов на заміну Донець, котрий значно додав креативності і заробив пенальті. Є певні питання щодо дій у захисті на початку матчу і ми будемо розбирати наші помилки. Добре нагнітали попереду і створили чимало моментів. От ще б реалізація була кращою…»

«Діназу» U-15 вистачило всього одного точного удару аби покласти на лопатки столичну «Ніку» (1:0), в складі якої грали переважно футболісти на рік старші. Переможний м’яч в свій актив в середині другого тайму записав Калашнік, котрий отримав передачу від партнера, виграв боротьбу із захисником і метрів з семи лівою ногою спрямував шкіряний снаряд точно в ціль.

«Діназу» U-15: Бойко, Чередник, Гунявий, Савінець, Крікужас, Крижановський, Віхляєв, Маткевич, Саленко, Ковальов, Пінчук. Заміни: Кузуб, Калашнік, Нижник, Новік, Гайдук.

«Як і всі матчі чемпіонату України, де різниця в рік має суттєве значення, хлопцям довелося чимало поборотися аби здобути перемогу, - констатував Олександр Гончаров. – Але всі молодці, дотерпіли і знайшли момент, щоб забити. «Ніка» по-футбольному міцна команда, котра має непоганого високого нападника і старається грати через пас. Не завжди і все у них виходить, але малюнок проглядається. Відзначу Гайдука, який вийшов на заміну і добре зіграв у центрі захисту. Він фактично «з’їв» нападника і не дозволяв тому розігнатися. Хотів би подякувати всім за самовіддачу та терпіння».