Дубль Апанчука, вдалі підключення Корешкова, Безпалого, Чернишова та гол президента Капаністого

Субота, Серпня 8, 2020 - 16:36

«Діназ» у контрольному матчі розгромив молодь аматорського «Любомиру».

«ДІНАЗ» (Вишгород) – «ЛЮБОМИР» (Ставище) – 6:1

Голи: Корешков (13), Апанчук (52, 57), Безпалий (56), Чернишов (73), Капаністий (88) - Горбаток (50).

«Діназ»: Крупниченко, Грабчак, Волошин, Ічанський, Корешков, Петренко, гравець на перегляді, Бриженко, гравець на перегляді, Марченко, гравець на перегляді. На заміну виходили: Крикнін, Ізотов, Добровольський, Помазан, Чернишов, Гида, Безпалий, Апанчук.

В суботу в Демидові вишгородський «Діназ» провів другий товариський поєдинок літньої передсезонної підготовки. На цей раз суперником став представник Київщини «Любомир» зі Ставище, котрий готується наприкінці літа стартувати в аматорському чемпіонаті України. Перевага в класі далася взнаки і в підсумку професіонали насипали суперникам цілий кошик м’ячів.

Читайте: «Діназ» на рівних бився з командою Прем’єр-ліги.

У першому таймі діназівці забили всього раз. На 13-й хвилині крайній захисник Валентин Корешков вдало підключився до чергової атаки своєї команди і спрямував м’яч в ціль. Та якби господарі діяли точніше, то заклали б відрив щонайменше у три голи. Особливо настирливим був новачок, котрий грав на позиції лівого півзахисника. Чи не 80 відсотків загроз воротам «Любомиру» йшли саме з його флангу. В одному з епізодів хавбек відправив м’яч «в молоко» з «вбивчої» позиції, в іншому перевірив на міцність каркас воріт, потрапивши у перекладину. Трішки довелося проявити реакцію і досвідченому Олексію Крупниченко, котрий на 37-й хвилині зробив сейв.

Після перерви у складі господарів відбулося одразу кілька замін і поки хлопці призвичаювалися до колективної гри, ставишенці скористалися цим, зрівнявши рахунок. Та вже за хвилину Олександр Апанчук знову вивів «Діназ», спрямувавши м’яч в ціль з близької відстані після подачі кутового. Минула кілька хвилин і вже Олександр Безпалий першим виявився біля м’яча, котрого над собою відбив голкіпер команди зі Ставищ після пострілу Максима Гиди. Скидка головою точно в сітку і гол в актичі Безпалого. І майже одразу Олександр Апанчук зробив дубль. Знову причетним до цього голу став Максим Гида, який зробив передачу на ближню стійку, а форвард легким дотиком переправив снаряд у ближній кут. Гол головою невисокого Олексія Чернишова після подачі від кутового Вадима Бовтрука остаточно декласував «Любомир». А завершальну крапку в матчі поставив президент «Діназу» Роман Капаністий (на фото), незадовго перед тим вийшовши на заміну.

Читайте: Роман Капаністий – новий президент «Діназу».

Нагадаємо, що 6 серпня вишгородці в Щасливому розійшлися внічию (2:2) з донецьким «Олімпіком», який виступає в Прем’єр-лізі.

У понеділок, 10 серпня, на «Діназ» очікує значно серйозніший екзамент. Підопічні Володимира Бондаренко складатимуть футбольний іспит українському представникові у Лізі Європи – чернігівській «Десною», в склді котрої виступає вихованець нашої футбольної академії Сергій Старенький. Початок матчу на сільському стадіоні в Демидові о 17.00.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.