Друзі «Діназу» виграли передноворічний турнір

Понеділок, Грудня 23, 2019 - 11:41
, ,

Вишгородський клуб поставив крапку в цьогорічному футбольному сезоні.

В неділю на стадіоні в Лютежі зібралася перша команда «Діназу» аби провести вже традиційний передноворічний клубний турнір. Окрім гравців основного складу тренерський штаб запросив і кількох знаних в Україні професіоналів та почесних гостей, які залюбки згодилися приїхати і перевірити свої сили в боротьбі з діназівцями.

Вихованець «Діназу» Сергій Старенький («Десна» Чернігів), Павло Ксьонз («Олімпік» Донецьк), В’ячеслав Шевченко («Вікторія» Миколаївка) не оминули нагоди підтримати форму з друзями. Радо відгукнулися на запрошення і відомі спортивні журналісти Віктор Вацко («Vatsko Life») з сином Максимом та Дмитро Поворознюк («Трендець»). Підтримав колег і керівник прес-служби «Діназу» Микола Коберський. І, звичайно ж, одним з головних генераторів цього свята та взагалі футбольного руху на Вишгородщині був почесний президент та засновник «Діназу» Ярослав Москаленко, який не оминає жодної нагоди одягнути бутси й поганяти м’яч. Тепер до цього він залучив і свого партнера та друга Сергія Ареф’єва, засновника тенісного клубу «Кампа», котрий також приєднався до футболістів.

Розділившись на чотири команди, спершу було проведено два півфінали. Команда Ярослава Москаленко до складу якої ввійшли Сергій Старенький, Павло Ксьонз, В’ячеслав Шевченко, Дмитро Поворознюк, Дмитро Прима та Роман Коростишевський легко обіграла своїх опонентів і вийшла до фіналу. А ось боротьба за другу путівку між командами Володимира Бондаренко та Олексія Чернишова розгорілася не на жарт. І все ж шальки терезів на свій бік схилили «чернишовці».

Фінал вийшов бойовим і неймовірно напруженим. Тактика щільної оборони та швидкі контратаки дозволила команді Олексія Чернишова на рівних боротися з командою Ярослава Москаленко. Рахунок в матчів схилявся то в один, то в інший бік, але все ж досвід та майстерність представників Прем’єр-ліги дався взнаки і вони зуміли прихилити до себе Фортуну та здобути нелегку перемогу з рахунком 5:3. Причому, завершальний п’ятий м’яч влетів у сітку за кілька секунд до фінального свистка.

Переможці турніру отримали клубні футболки. Але не це було головним. Неймовірні, щирі емоції на полі стали яскравим штрихом тієї дружньої атмосфери, яка нині панує в «Діназі». Фінальний акорд дня й вдалого сезону прозвучав на корпоративному вечорі команди та тренерського корпусу клубу.

До зустрічі в новому футбольному році, який обіцяє бути цікавим і напруженим!

Всі новини оперативно. Приєднуємося й запрошуємо друзів!!!!!!!!!!!! https://t.me/FCDINAZ

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://t.me/FCDINAZ

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери