Долженко створив футбольний шедевр

Понеділок, Квітня 23, 2018 - 11:50

Форвард «Діназу» відзначився відмінним ударом в «дев’ятку».

В принциповому поєдинку вищої ліги чемпіонату Київської області «Діназ» - «Десна» господарі пропустили першими, але вже за кілька хвилин зуміли зрівняти рахунок. І зробив це молодий нападник вишгородців Сергій Долженко, котрий на 26-й хвилині прямим ударом зі штрафного виконав справжній футбольний шедевр. М’яч по неймовірній дузі зняв «павутину» у дальній «дев’ятці» воріт гостей (відео голу можна подивитися тут: http://www.dinaz.com.ua/video/gol-sergiya-dolzhenko-v-matchi-dinaz-desna...). Як не намагався голкіпер «Десни» Роман Коростишевський дотягнутися до шкіряного снаряду – марно. Цей гол цілком може претендувати на звання найкращого в чемпіонаті. Сподіваємося, що Долженко подарує прихильникам «Діназу» ще не один подібний гольовий шедевр.

Нагадаємо, що вишгородці здобули вольову перемогу над «Десною» з Погребів (4:1) і підтягнулися до лідируючої групи чемпіонату.