До Лютежу завітали конотопці

Вівторок, Листопада 13, 2018 - 11:58

Вишгородці на мажорних нотах завершили першу половину сезону.

Заключні поєдинки першого кола чемпіонату України серед юнацьких команд представники нашої футбольної академії провели в Лютежі проти ДЮСШ ім.Маміашвілі з Конотопу. «Діназ» U-17, який бореться за лідируючі позиції у восьмій групі першої ліги не залишив супернику жодних шансів на позитивний результат, здобувши перемогу з рахунком 3:0. Вже в першому таймі Добровольський точним ударом з 23-х метрів спрямував м’яч у «дев’ятку» конотопських воріт, не залишивши їх голкіперу жодних шансів. По перерві Москальчук заробив пенальті, при цьому залишивши ДЮСШ ім.Маміашвілі в меншості, але Воронін відправив шкіряну кулю в «молоко». Та за кілька хвилин за партнера реабілітувався Клименко, котрий після прострілу Лисневича спрямував м’яч практично в пусті ворота. Третій гол у свій актив записав Гриненко.

«Діназ» U-17: Рудяк, Олексієнко, Зінченко, Воронін, Донець, Москальчук, Добровольський, Скляров, Лисневич, Жовтенко, Клименко. Заміни: Панасюк, Гриненко, Александров, Семененко, Орлач, Бельшев.

«Команда з Конопотопу перебуває внизу турнірної таблиці і ми могли виграти зі значно більшим рахунком, - говорить тренер вишгородців Олександр Гончаров. – Як мінімум, повинні були забити ще м’ячів сім. Та підвела реалізація в завершальній стадії атак. Утім, ця перемога дозволила нам закріпитися на другому місці вслід за київським «Чемпіоном».

«Діназ» U-15 та ДЮСШ ім.Маміашвілі з Конотопу розташувалися в середині турнірної таблиці і їх зустріч продемонструвала рівні можливості виконавців обох колективів – 1:1. Першими відкрили рахунок діназівці. Маткевич взяв ініціативу на себе і, накрутивши двох захисників, виклав м’яч під удар Пінчуку, котрий з семи метрів відправив його в пусті ворота. Цей рахунок протримався до короткої перерви. Хоча в одному з моментів лишень відмінна гра голкіпера Бойко врятувала господарів від неприємностей. А після перепочинку наш центральний захисник Нижник примудрився заробити пенальті, який гості чітко виконали. Надалі перемогу могла вирвати, як одна , так і інша команди. Діназівців врятував воротар Кузуб, а Крижановський метрів з п’ятнадцяти не скористався чудовим шансом.

«Діназ» U-15: Бойко, Чередник, Нижник, Крікужас, Калашнік, Гунявий, Крижанівський, Савинець, Ковальов, Маткевич, Пінчук. Заміни: Саленко, Новік, Віхляєв, Андрющенко, Гайдук.

«Трішки прикро, що ми не змогли обіграти Конотоп, хоча для цього у нас були непогані шанси, - підсумував наставник Олександр Гончаров. – Перші десять хвилин ми мали територіальну перевагу, а потім пішла рівна боротьба. Чудово проявили себе обидва наші голкіпери, котрі зробили по одному сейву в кожному з маймів. Непогано діяв захист, адже у суперника габаритами виділялася атакуюча четвірка футболістів, котра завдала нам чимало клопотів. Ця нічия дозволила нам залишитися на четвертому місці, а ДЮСШ ім.Маміашвілі йде вже за нами».