«Діназу» U-17 заробив три пенальті в одному матчі

Вівторок, Квітня 16, 2019 - 11:14

Перемога та катастрофа в поєдинках зі столичною ДЮСШ-1.

В неділю відновилися матчі чемпіонату України серед юнаків. Вихованці діназівської футбольної академії цього дня відправилися на гостьовий поєдинок зі столичною командою ДЮСШ-1. Матчі проходили на добре знайомому нашим гравцям штучному тренувальному газоні динаміської бази в Конча Заспі, тому важко сказати, хто ж тут почувався в якості господаря. Обидва поєдинки підопічних Олександра Гончарова завершилися з діаметрально протилежними результатами. Але про все по-порядку.

«Діназ» U-17, котрий перебуває на другому місці в групі 8 першої ліги, напередодні зустрічі всього на два очки відставав від лідера КДЮСШ-Чемпіон (Київ) і аби, як мінімум, зберегти цей розрив вийшов на гру проти ДЮСШ-1 з серйозним настроєм. І довів власні амбіції на лідерство, обігравши суперника з рахунок 5:0. Наша команда розпочала погром з пенальті, який було призначено за фол проти Жовтенко, а чітко виконано Вороніним. Ще до перерви Добровольський опинився в зоні одинадцятиметрової позначки і закріпив перевагу.

По перерві Жовтенко вже сам міг забивати з пенальті, але не реалізував його. Зате його підтримали партнери. Спочатку Орлач (на фото) технічно перекинув м’яч через голкіпера, а потім Підлужний вдало виконав втретє «точку» в матчі та встиг оформити ще й дубль.

«Діназ» U-17: Напісочний, Шостак, Ізотов, Воронін, Панасюк, Добровольський, Москальчук, Орлач, Лісневич, Жовтенко, Бельшев. Заміни: Донець, Підлужний, Семененко, Скляров, Півень, Войтенко.

«Рахунок міг бути значно більшим на нашу користь, якби ми реалізували всі моменти, які створили, - говорить наставник Олександр Гончаров. – Дуже хотів відзначитися Жовтенко, але не тільки не реалізував пенальті, але в одному з епізодів після його удару м’яч влучив у стійку. Взагалі, ми не мали особливих проблем в обороні, надійно контролюючи підступи до власної штрафної, попереду ж вдавалося багато що. Щиро вдячний хлопцям за цю гру».

Натомість, «Діназ» U-15 з таким же рахунком (5:0) поступився київській ДЮСШ-1. В турнірній таблиці восьмої групи столична команда знаходиться вище від вишгородців і довела це в грі. Вже в перші десять хвилин діназівці пропустили три голи, котрі фактично поставили команду в патову ситуацію. До фінального свистка вони так і не зуміли перебудуватися й включити додаткові важелі. До перерви пропустили вчетверте, а після відпочинку ще раз.

«Діназ» U-15: Бойко, Чередник, Єрмачков, Пархоменко, Гайдук, Андрющенко, Крижановський, Крікужас, Савинець, Саленко, Пінчук. Заміни: Кузуб, Нижник, Калашнік, Ніканоров, Маткевич, Вихляєв.

«Три голи зі стандартів на початку матчу, немов удар під дих, - сказав Олександр Гончаров. – Потім вже важко виявилося щось зробити. Прийшло кілька нових футболістів і відчувалася незіграність в ланках. Спробували в другому таймі перебудуватися і трохи вирівняли гру, але переламати її так і не змогли. Що ж, це буде хороший урок на майбутнє».