Діназівці зустрілися з «Россю»

Середа, Жовтня 9, 2019 - 10:33

Юні вишгородці поділили очки з білоцерківцями порівну.

Матчі дитячого чемпіонату області пройшли в Лютежі. В гості до вихованців футбольної академії «Діназу» завітала «Рось» з Білої Церкви. Спарені матчі провели підопічні Миколи Слободянюка та Ігоря Іваненко.

«Діназ-2007» вже з перших хвилин захопив ініціативу в грі і ще до перерви двічі вразив ворота «Росі». Вишгородці закономірно вели в рахунку і створили ще кілька чудових моментів для взяття воріт. Зважаючи на таку ігрову та територіальну перевагу наставник вирішив надати можливість проявити себе на полі найближчим резервістам. Утім, якісно влитися в перебіг матчу зуміли не всі і саме це дозволило гостям скористатися помилками в обороні господарів та на початку другого тайму зрівняти рахунок. Нові рокировки в складі і «Діназ-2007» вириває перемогу – 3:2. Влучними пострілами в цьому поєдинку відзначилися Дворський (двічі) та Сингаївський.

«Діназ-2009» спробував вчинити опір, але досвіду та майстерності перед трішки старшими суперниками їм не вистачило. Пропустивши три м’ячі, вони так і не зуміли хоча б підсолодити свою «суху» поразку.

Тим часом, «Діназ-2008» та «Діназ-2010» отримав перепочинок в турнірних перегонах, оскільки їх суперники з Макарова достроково знявся зі змагань.