Діназівці зустрілися з «Чайкою»

Вівторок, Жовтня 29, 2019 - 15:45

Дитячі команди борються за головний титул.

До Лютежу на чергові поєдинки чемпіонату Київської області серед дитячих команд завітали вихованці «Чайки» з Петропавлівської Борщагівки. «Діназ-2008» (тренер Микола Слободянюк та Ігор Іваненко) задовільнився результативною нічиєю в цьому двобої – 2:2. Хоча вже в першому таймі вишгородці зіграли досить агресивно і двічі засмутили суперника. Спочатку Кийков вдало використав вихід один-на-один і спрямував снаряд у дальній кут, а згодом Пенькний головою замкнув подачу з кутового. Та, створивши ще кілька гострих моментів, діназівці їх просто розтринькали. Не змінився малюнок гри й після перерви. Але, стримавши господарів, «Чайка» за вісім хвилин до фінального свистка пішла в одну з нечисленних контратак і досягла успіху. М’яч влетів точно в «дев’ятку» після удару гравця петропавлівської команди. А невдовзі він же вдало спрямував снаряд в сітку діназівських воріт після призначення штрафного.

«Діназ-2008»: Биховченко, Панімаш, Коблик, Якубчик, Пенькний, Вакульчик, Кийков, Півень, Гладчук. Заміни: Сербін, Сидельников.

«Ми створили в цьому матчі багато моментів, але ось реалізація була дуже низька, - говорить Микола Слободянюк. – Та й по великому рахунку в діях футболістів була якась інертність, академічність. До того ж, коротка лава запасних не дозволила нам по ходу гри підсилитися. «Чайка» ж нічого екстраординарного не створила, але витримала в обороні і вдало проводила контратаки».

«Діназ-2010» (на фото, тренер Геннадій Каплунов) тільки набуває першого турнірного досвіду. Саме його відсутність та різниця у віці (за «Чайку» виступали також футболісти на рік старші) й дозволили «Чайці» здобути перемогу з рахунком 5:0.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.