Діназівці зустрілися з «Чайкою»

Понеділок, Листопада 5, 2018 - 16:28

Юні вишгородці провели два цікаві поєдинки.

В суботу вранці в Лютежі відбулися календарні поєдинки дитячо-юнацької першості області, в яких вихованці футбольної академії «Діназу» приймали «Чайку» з Петропавлівської Борщагівки. Першими на поле вийшли молодші представники, а саме команди 2008 року народження. В напруженій боротьбі перемогу отримав «Діназ-2008» (тренер Микола Слободянюк), котрий поклав на лопатки своїх опонентів з рахунком 3:1. Хоча в першому таймі на полі тривала вперта боротьба і суперники обмінялися результативними пострілами. Розпечатав ворота петропавлівців Кийков, який на замаху розібрався із захисником і пробив точно в кут. За п’ять хвилин до перерви «Чайка» сквитала один м’яч, а на початку другого тайму вони  відправили снаряд вже у власні ворота. Згодом діназівці вдало розіграли вільний і встановили остаточний рахунок зустрічі. В цьому епізоді Сідельников відпасував Кийкову, а той чітко влучив у ціль.

«Діназ-2008»: Биховченко, Якубчик, панімаш, Коблик, Гладчук, Іванов, Вакульчик, Сідельников, Кийков. Заміни: Сурмай, Гончаров, Кушнір, Ткаченко, Гриценко, Хайлюк, Савенко, Гарнага.

Проти «Діназу-2007» (тренер Микола Слободянюк) на поле вийшли хлопчики на рік старші і це суттєва вплинуло на результат гри. «Чайка» дев’ять разів розписувалася у воротах діназівців і в підсумку здобула впевнену перемогу 9:0. Впродовж всього поєдинку гості мали територіальну та ігрову перевагу й вміло розпоряджалися м’ячем.

«Діназ-2007»: Д.Галка, Шульга, Сингаївський, Степура, Остапчук, Латута, Аксьонов, Підгулько, Дворський. Заміни: А.Галка, Тарабан, Крижанівський, Петриченко, М.Білявський, І.Білявський, Марчак.

«Якщо говорити про якість гри «Діназу-2008», то в цей день вона бажає кращого, - говорить наставник Микола Слободянюк. – Матч з «Чайкою» не можу занести в актив команді, хоча вона й перемогли. Але на полі не було цілісності, повної самовіддачі. Кожен тягнуть ковдру на себе і багато що не виходило. Виграти допомогла індивідуальна майстерність окремих виконавців. Щодо прикрого результату «Діназу-2007», то і такі матчі нам потрібні, бо на поразках навіть можна навчитися більше, ніж у переможних матчах. «Чайка» - хороша команда, яка вміло контролювала м’яч і змусила нас грати в обороні. Це також треба вміти. Тому вважаю, що гра була дуже корисною. Хлопчики самі побачили і відчули, як треба грати в захисті, щоб не пропускати. Може хтось і був дуже пригніченим після матчу, але ми його швидко приведемо до тями. Тут не слід вішати ніс, треба повчитися й працювати на тренуваннях далі».