Діназівці зійшлися з «Колосом»

Вівторок, Листопада 5, 2019 - 11:34

В Лютежі господарі не віддали перемог.

В черговому турі чемпіонату України серед юнаків вихованці «Діназу» вдома зустрічалися з ковалівським «Колосом». Матчі підопічних Олександра Гончарова та Юрія Клиновського вийшли дуже напруженими за їх підсумками вишгородці поклали до своїх скарбничок чотири залікові пункти.

«Діназ» U-15 вже зі старту розпочав тиск на ворота суперника і зумів забити швидкий гол. На другій хвилині відзначився Ковальов, котрий накрутив двох суперників і пробив точно в ціль. Не реалізувавши кілька чудових нагод для взяття воріт, господарі на 15-й хвилині поплатилися за подібну халатність. Помилка захисників призвела до того, що «Колос» зрівняв рахунок. Але за хвилину Тихонов головою спрямовує м’яч в сітку і виводить нашу команду вперед. Згодом він же закріплює перевагу «Діназу» U-15, використавши побачення віч-на-віч з голкіпером, а потім віддає точний пас на Маткевича, котрий встановлює остаточний рахунок матчу – 4:1.

«Діназ» U-15: Алан Бін, Крижановський, Гунявий, Савинець, Крікужас, Андрющенко, Саленко, Ковальов, Тихонов, Маткевич, Пінчук. Заміни: Койніченко, Онуфрійчук, Гончаров, Єрмачков.

«Діназ» U-17 видав на гора бойовий поєдинок з ровесниками «Колосу». Утім, відповідальність за результат дещо зкувала дії обох команд і вони не надто ризикували впродовж всього двобою. В результаті рефері зафіксував нічию 0:0.

«Діназ» U-17: Напісочний, Леус, Зінченко, Воронін, Донець, Москальчук, Добровольський, Півень, Семененко, Бельшев, Підлужний. Заміни: Потебенько, Ластовецький, Ніжник, Калашнік, Гайдук.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.