Діназівці зіграли в одноденному турнірі

Четвер, Червня 6, 2019 - 11:14
, , , , ,

З Троєщини «Діназ-2009» повернувся без медалей.

«Діназ-2009» (тренер Геннадій Каплунов) отримав запрошення і взяв участь у футбольному турнірі, який був присвячений пам’яті українського офіцера Володимир Кравчука, що загинув на Донбасі в 2014 році. Розділившись на дві групи, учасники на першому етапі провели матчі за круговою схемою.

У першому поєдинку наша команда пропустила один м’яч у власні ворота й поступилася «Вигурівщині» (0:1). Наступним суперникам став столичний «Чемпіон». На цей раз гол Романа Власюка приніс діназівцям нічию (1:1). Заключний поєдинок в групі «Діназу-2009» вдалося виграти. З рахунком 3:0 на лопатки було покладено київський клуб «Столиця» (Сингаївський – 2, Хміль).

Отож, за підсумками групового турніру «Діназу-2009» в стиковому матчі за 5-6 місця довелося зустрітися з клубом «Троєщина». Основний час переможця не виявив (1:1, м’яч у свій актив записав Богдан Хміль), тому арбітру довелося призначати серію післяматчевих ударів. Їх краще виконали діназівці, котрі й здобули перемогу 2:1. Пенальті у складі вишгородців реалізували Богдан Хміль та Тимофій Сердюк.

Склад «Діназу-2009»: Шаповалов, А.Сердюк, Білюк, Каплун, Т.Сердюк, Головаченко, Ощенко, Підгулько. На заміну виходили: Сингаївський, Рябцев, Пономаренко, Власюк, Бжезовський, Брагарник.

«Цікавим і корисним виявився цей турнір для команди. Спочатку хлопці не спіймали ритм, але поступово розбігалися й показали хорошу гру, - говорить Геннадій Каплунов. – Це непогані тренувальні спаринги перед виїздом команди до Полтави. З 11 по 14 червня ми візьмемо участь в традиційному турнірі пам’яті президента «Ворскли» Олега Бабаєва».

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери