Діназівці вміють забивати багато

Середа, Жовтня 10, 2018 - 12:02

Вихованці академії провели чергові офіційні матчі.

Минулі вихідні принесли чудові емоції гравцям «Діназу-2008» (тренер Микола Слободянюк), які вдома розгромили «Рубін» з Пісківки в чемпіонаті області - 6:1. Вже в першій половині діназівці практично забезпечили комфортний рахунок, тричі засмутивши суперника, а після відпочинку довели матч до впевненої перемоги. По два м’ячі у цьому матчі провели Півень та Кийков, ще по одному точному удару завдали Пенькний та Вакульчик.

«Діназ-2008»: Биховченко, панімаш, Якубчик, Коблик, Пенькний, Вакульчик, Півень, Сідельников, Кийков. Заміни: Сурмай, Гармада, Кушнір, Гладчук, Іванов.

«Ми повністю переважали «Рубін», - констатував Микола Слободянюк. – Рахунок міг бути й більшим, але не все забивали, хоча дуже чудово комбінували. Гол у свої ворота самі собі привезли, бо суперник нічого серйозного не створював».

Натомість, «Діназ-2007» (тренер Микола Слободянюк) не зумів довести гру з пісківським «Рубіном» до перемоги – 2:4. Вишгородці першими відкрили рахунок, але надалі виступили в ролі доганяючих. Перший гол у свій актив записав Дворський, котрий з розвороту пробив точно в ціль, а другий м’яч у діназівців провів Підгулько, який проштовхнув шкіряну кулю в сітку. Маючи ще кілька чудових можливостей, діназівці їх не реалізували, а ось дії «Рубіну» в атаці виявилися більш ефективними.

«Діназ-2007»: Д.Галка, Сингаївський, Шульга, Степура, Аксьонов, Латута, Остапчук, Заблоцький, Дворський. Заміни: Тарабан, А.Галка, І.Білявський, М.Білявський, Петриченко, Крижановський, Підгулько.

«Прикро, що ми не зуміли вдало зіграти в обороні на цей раз, - говорить Микола Слободянюк. – Пісківка весь час била вперед і всі летіли туди. Така тактика принесла їм успіх. У нас також були ще моменти, але не забили».

«Діназ-2009» (тренер Геннадій Каплунов) в першому таймі не провів жодного м’яча у ворота команди з Бородянки, але по перерві забив тричі і здобув впевнену перемогу – 3:0. Авторами голів у нашій команді стали Артем Пономаренко, Тимофій Сердюк (зі штрафного) та Ілля Куковенко, котрий поцілив в «дев’ятку» ударом з далекої відстані.

«Діназу-2009»: Шаповалов, Підгулько, Білюк, Сердюк Архип, Каплун, Куковенко, Сердюк Тимофій, Ощенко, Сингаївський, Хміль, Пономаренко, Власюк, Михалик, Дехтяренко.

«Діназ-2006» (тренер Ігор Іваненко) розібрався з опонентами з Бородянки ще з більшим результатом – 8:0. Тричі забивав Тарабан, по два голи - Михайловський та Давидок, один – Сергієнко. Варто нагадати, що і в попередньому турі «Діназ-2006» також здобув в гостях перемогу з великим рахунком (6:0) над суперниками з Бучі. Тоді відзначилися Михайловський (три голи), Тарабан (два), Підлісний (один).

Ось хто виходив у складі «Діназу-2006» в цих поєдинках: Онищенко, Підлісний, Юрченко, Сергієнко, Давидок, Слободянюк, Тарабан, Михайловський, Гризун.

«Діназ-2005» (тренер Ігор Іваненко) в чемпіонаті Києва провів зустріч з ДЮСШ-14-Троєщина і після нульового першого тайму, по перерві зумів вирвати перемогу. Обидва м’ячі на добиванні забив Рудницький, суперник же одного разу скористався помилкою захисту і реалізував вихід один на один.

«Діназ-2005»: Алан Бін, Крікужас, Новік, Віхляєв, Онуфрійчук, Крижановський, Саленко, Пінчук, Рудницький, Ярмачков, Моісеєнко, Радченко. Заміни: Півень, Маруженко, Мезінцев, Вдовиченко.

«У кожному матчі доводиться серйозно тасувати склад, тому зіграність є для нас великою проблемою, - говорить Ігор Іваненко. - Не завжди є повне розуміння на полі між гравцями, в деякі моменти хотілося б, щоб грали точніше. Загалом мали ще кілька шансів аби забити і завершити матч з більшим рахунком на свою користь».