Діназівці влаштували погром на Оболоні та в Ірпіні

Четвер, Квітня 26, 2018 - 11:16
, , , , , , , ,

Команди академії провели чергові офіційні поєдинки.

«Діназ-2008» (тренер Микола Слободянюк) в чемпіонаті Києва не мав жодних проблем зі «Зміною» - 6:1. Успіх команді забезпечили три точні удари Вакульчика, голи Панімаша, Ткаченка та Півня. Кияни зуміли лишень одного разу підсолодити гірку пігулку влучним пострілом. Ось хто виходив на поле у складі діназівців: Биховченко, Пенькний, Кийков, Гладчук, Якубчик, Ткаченко, Вкульчик, Панімаш, Півень, Коблик, Сидельников, Гриценко.

Ще більшого результату досяг «Діназ-2008» (тренер Микола Слободянюк), котрий в рамках обласної першості завітав до Ірпіня і насипав суперникам з місцевої ДЮСШ вісім «сухих» голів – 8:0. Хет-триком відзначився Дворський, дубль оформив Сингаєвський, а Остапчук. Підгулько та Аксьонов забили по одному м’ячу. Склад вишгородців: Д.Галка, Шульга, Сигаївський, Степура, Тарабан, Аксьонов, Остапчук, М.Білявський, Підгулько, Дворський, І.Білявський, Заблоцький, Мігалко, Петриченко.

Перший склад «Діназу-2004» (тренер Олексій Чернишов) черговий матч чемпіонату Києва у вищій лізі проводив в гостях проти «Чемпіону-Дарниці». Цікавий і напружений поєдинок завершився перемогою вишгородців з рахунком 2:1. Успіх команді принесли два точні постріли Меди та Ніжника.

Склад «Діназу-2004» в цьому матчі: Самойленко, Овсієнко, Пироженко, Костина, Чередник, Гайдук, Меда, Соколовський, Краснощок, Ніжник, Прочанкін. Заміни: Сологуб, Башук, Кирієнко.

«Діназ-2003» (тренер Олександр Гончаров) в матчі вищої ліги чемпіонату Києва розійшовся миром з ОК ім. Піддубного (2:2). Відкрили рахунок вишгородці, коли Бельшев в першому таймі втік від захисника і перекинув голкіпера. По перерві кияни зрівняли ситуацію, але Кисіль вивів діназівців вперед. Та за дві хвилини до фінального свистка гості встановили рівновагу.

Склад «Діназу-2003»: Косенко, Петровський, Олексієнко, Пазинич, Воронін, Добровольський, Сириця, Іродовський, Кисіль, Мельниченко, Бельшев. Заміни: Загладько, Овчарук, Півень.

«У суперників багато моментів не було, але вони зуміли використати свої шанси, - констатував Олександр Гончаров. – Ми досить непогано дотримувалися ігрової дисципліни і цілком заслужено повинні були брати три очки. Не пощастило».

Перший склад «Діназу-2005» (тренер Олександр Гончаров) вдало з’їздив у гості до столичного «Атлету» і повернувся додому з повноцінними трьома очками. Вже в першій половині наша команда провела два голи. На 7-й хвилині Пінчук головою замкнув фланговий навіс від Гунявого, а за десять хвилин Саленко зльоту спрямував м’яч в кут воріт. В другому таймі Гунявий вдало завершив розіграш кутового, а крапку поставив Рудницький, котрий заробив пенальті і сам же його реалізував.

Склад «Діназу-2005»: Бойко, Андрющенко, Сизанюк, Крікужас, Віхляєв, Гунявий, Ковальов, Саленко, Маткевич, Пінчук, Тутєров. Заміни: Крижановський, Єрмачков, Найдьон, Рудницький, Кокоровець.

«Атлет» бився, але ми були на голови вищі від суперника і здобули цілком закономірну перемогу, - сказав Олександр Гончаров. – Команда діяла впевнено, граючи «першим номером». Постійно тиснули на ворота суперника, хоча в грі було достатньо браку і це не дозволило забити ще більше».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.