Діназівці тричі забили казахам

Понеділок, Березня 9, 2020 - 22:08

Вишгородці здобули впевнену перемогу в Туреччині.

«Діназ» провів другий поєдинок на зборах в турецькому Белеку і отримав більш ніж закономірну перемогу. На цей раз підопічні Володимира Бондаренко з рахунком 3:0 декласували «Астану-2», яка виступає в першій лізі чемпіонату Казахстану.

Вже з перших хвилин українці включили хороші швидкості й досить швидко розпечатали ворота суперників. Забив Олександр Апанчук, котрий головою переправив м’яч у ближній кут. Потім вишгородці створили ще кілька нагод, але подвоїти свою перевагу зуміли тільки в середині першого тайму. Відзначився Тамаз Авдалян, ногою спрямувавши м’яч точно в ціль.

По перерві наша команда досить швидко забила втретє. Знову свій бомбардирський хист продемонстрував новачок Олександр Апанчук, оформивши дубль. Надалі «Діназ» трішки збавив оберти і дозволив гравцям «Астани-2» кілька разів вийти на ударні позиції та все ж таки ворота українців цього дня залишилися в недоторканності.

«ДІНАЗ» (Вишгород) – «АСТАНА-2» (Казахстан) – 3:0

Голи: Апанчук (7, 55), Авдалян (29).

Третій заключний контрольний поєдинок команда Володимира Бондаренко проведе 13 березня проти ще одного представника з Казахстану. На цей раз суперником стане ФК «Киран» (Шимкент). Початок зустрічі о 10 годині.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.