Діназівці стріляють «дублями»

Понеділок, Травня 21, 2018 - 16:13

Відбулося чергові матчі юнацького чемпіонату України.

Минулі вихідні видалися досить напруженими для наших команд в чемпіонаті України серед юнаків, адже впродовж двох днів вони провели по два виїзді поєдинки.

ГСпочатку діназівці відправилися до Білої Церкви, де зустрілися з місцевою «Зміною». «Діназ» U-15 (тренер Олександр Гончаров) не залишив жодних шансів на позитивний результат своїм опонентам – 7:0 на нашу користь. Вже на перших хвилинах гості засмутили господарів (Кисіль),  до відпочинку закріпили свій успіх (Іродовський та Овчарук). В другому таймі у ворота «Зміни» влетіло ще чотири м‘ячі. Загалом у цій зустрічі свій бомбардирський доробок поповнили Іродовський та Потебенько (по два голи), а по одному точному удару завдали Кисіль, Овчарук та Бондар.

Склад «Діназу» U-15: Косенко, Загладько, Петровський, Пазинич, Сириця, Добровольський, Кисіль, Іродовський, Бельшев, Овчаренко. Заміни: Потебенько, Бондар, Олександров.

«З перших хвилин для нас важливо було затиснути суперника й забити, - сказав Олександр Гончаров. – Після перемоги дома над чернігівською «Десною» ми значно покращили свої шанси на успіх в групі, тому важливо було не спіткнутися в цих двох виїзних турах. Хлопці налаштувалися агресивно, з перших секунд досить часто застосовували пресинг і не дозволяли супернику вільно дихати. Всі голи вийшли колективні, трудові. Тут навіть особливо когось и відзначити складно».

Натомість «Діназ» U-17 (тренер Андрій Гірча) відправився на матч в трохи послабленому складі і не зумів стримати до кінця білоцерківську «Зміну». В першому таймі розгорнулася рівна гра, а вже по перерві господарі, скориставшись кадровими проблемами діназівців, примусили їх капітулювати. Єдиний гол престижу незадовго до фінального свистка після виконання кутового провів Влад Негінський.

Наступним суперником, до якого діназівці відправилися в гості, став ФК «Мал» з Коростеня. На цей раз «Діназ» U-17 зумів реабілітуватися за невдачу в Білій Церкві й здобув перемогу з мінімальним рахунком 1:0. Обидві команди розпочала матч досить активно, тим самим чітко окресливши свої наміри. Один з перших шансів забити мав на форвард Клименко, але не потрапив у рамку після того, як Подоль ідеальною передачею вивів його на побачення з голкіпером. За партнера реабілітувався Жовтенко. Негіський пройшов по флангу і вирізав м‘яч на колегу, а Жовтенко спрямував шкіряну кулю точної «дев‘ятку».

По перерві градус напруги виріс, обидва клуби намагалися змінити ситуацію на свою користь. Довелося свій клас продемонструвати нашому вартовому воріт Солонусі. Саме завдяки його майстерності рахунок на табло не змінився.

Склад «Діназу» U-17: Солонуха, Подоль, Ізотов, Рачеєв, Кабиш, Жовтенко, Корнієвський, Негінський, Парасюк, Клименко, Науменко. Запас: Скапенко. Гол: Жовтенко (27).

«Хочу віддати належне всій команді в цьому матчі, - підсумував Андрій Гірча. – Проявили характер, зіграли дисципліновано, на відміну від попереднього поєдинку і це принесло результат».

«Діназ» U-15 (тренер Олександр Гончаров) у битві з коростенським ФК «Мал» підтвердив статус фаворита, розібравшись з суперником на класі – 5:1. Весь перший тайм пішов на те, щоб призвичаїтися до широкого поля з природним газоном. Хоча нашій команді все ж таки вдалося за цей час створити кілька гострих моментів, але ось вразити ціль – зась. Подібний розвиток аж ніяк не влаштовував наставника «Діназу» U-15, тому в другому таймі були зроблені перестановки і команда значно додала в атаці. А коли Добровольський відкрив рахунок, то господарям не залишалося нічого іншого, як йти вперед відіграватися. Діназівцям тільки цього й треба було. Вони зуміли кілька разів спіймати суперника на контратаках і забити. Дуплетом в матчі вистрілили Добровольський та Кисіль (на фото в польті), а закріпив успіх Олексієнко під час подачі кутового.

Склад «Діназу» U-15: Косенко, Петровський, Олексієнко, Воронін, Пазинич, Загладько, Добровольський, Бельшев, Мельниченко, Іродовський, Овчарук. Заміни: Кисіль, Сириця, Олександров, Потебенько, Півень.

«Знову на перший план виходить психологічний фактор, - констатував Олександр Гончаров. – В першому таймі ми не змогли прорвати оборону суперника, потім додали в агресивності й забили. «Мал» кинувся вперед і ми його просто ловили на помилках. Чудово проявив себе Добровольський, а Кисіль вдало вийшов на заміну. Можна говорити, що в нас є свій джокер. Обидва забили по два м‘ячі. Цілком заслужена нагорода за їх гру. Тепер на нас очікує непроста битва з «Чемпіоном-Дарниця». Ця команда в попередньому турі обіграла нашого основного конкурента в групі, чернігівську «Десну», тому матч з ними буде дуже непростим».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.