Діназівці розгромили «Рубін»

Середа, Вересня 18, 2019 - 11:34

Відбулися чергові поєдинки юнацького чемпіонату України.

За повної ігрової переваги пройшли матчі чемпіонату України серед юнаків, в котрих представники нашої футбольної академії приймали ровесників з Пісківки.

Чемпіонат України. U-17

«ДІНАЗ» (Вишгород) – «РУБІН» (Пісківка) – 4:0

Голи: Донець, Підлужний (два), Семененко (з пенальті).

«Діназ»: Напісочний, Леус, Зінченко, Донець, Добровольський, Москальчук, Півень, Ніжник, Підлужний , Семененко. Заміни: Гільченко, Гайдук, Александров, Войтенко.

Два м’ячі, як провели діназівці в першій половині зустрічі продемонстрували їх силу і міць у битві з суперником. Відкрив рахунок в матчі правий захисник Донець, котрий підключився до атаки й метрів з двадцяти технічно спрямував снаряд точно в ціль. Невдовзі Підлужний вдало реалізував вихід один на один.

Після відпочинку вишгородці продовжили наступ на ворота пісківців і знову двічі декласували їх оборону. Спочатку Семенко заробив пенальті й сам же його реалізував, а згодом Підлужний оформив дубль.

«Незважаючи на нашу «суху» перемогу на полі була хороша боротьба й суперник у першому таймі завдав нам чимало клопоту, - констатував головний тренер «Діназу» U-17 Олександр Гончаров. – Вони створили два чудові гольові моменти, але не зуміли їх реалізувати. Ми ж продемонстрували більш ефективні дії в атаці. Для цього нам потрібно було нагнітати й нагнітати, що ми робили впродовж всього матчу. Хотілося б відзначити дії лівого півзахисника Півня в цьому матчі, який грав дуже креативно, постійно по-дорослому нагнітав на фланзі й виконував хороші навісні передачі. Мене тішить такий його прогрес».

Чемпіонат України. U-15

«ДІНАЗ» (Вишгород) – «РУБІН» (Пісківка) – 6:0

Голи: Пінчук (два), Тихонов (три), Гончаров.

«Діназ»: Кузуб, Єрмачков, Гунявий, Віхляєв, Савинець, Саленко, Крижановський, Маткевич, Ковальов, Тихонов, Пінчук. Заміни: Бойко, Андрющенко, Гончаров, Найдьон, Койниченко, Пархоменко.

Перевага вишгородців в цьому поєдинку була просто тотальною. Суперник лишень зрідка переходив середину поля й практично не створив серйозних загроз нашим воротам. Підсумковий рахунок в матчі міг бути значно більшим, але підопічні Олександра Гончарова обмежилися лишень шістьма точними пострілами, які зробили Пінчук, Тихонов та Гончаров.

«Хлопці чудово виконали установку на гру, не дозволивши супернику ніяких активних дій, - сказав наставник діназівців. – У нас виходило практично все і, що найголовніше, атаки частенько завершувалися ударами по воротам. Забили шість, хоча могли зробити рахунок значно більшим».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://t.me/FCDINAZ

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери