Діназівці привезли з Конотопа нічию та перемогу

П'ятниця, Вересня 27, 2019 - 16:32
, ,

Вишгородці вдало зіграли в чемпіонаті України.

Чергові поєдинки юнацького чемпіонату України в першій лізі принесли позитивні емоції для двох представників футбольної академії «Діназу». Підопічні Олександра Гончарова та Юрія Клиновського, які виступають в групі 9, на цей раз відправилися до Конотопу, де зустрілися з місцевою ДЮСШ ім.Маміашвілі. Чотири очки стали непоганим здобутком для вишгородців у цих двох матчах.

«Діназ» U-15 розписав мирову з ровесниками ДЮСШ ім.Маміашвілі – 1:1. Наша команда першою відкрила рахунок ще до перерви. Відзначився Пінчук, котрий вдало завершив чудову передачу на хід Ковальова. У боротьбі із захисником він зумів першим дістатися м’яча і спрямувати його в правий кут воріт. Утім, господарі на початку другого тайму зі стандарту зуміли встановити рівновагу, яка протрималася до фінального свистка.

«Діназ» U-15: Кузуб, Єрмачков, Гунявий, Койніченко, Крікужас, Саленко, Андрющенко, Савинець, Пінчук, Ковальов, Тихонов. Заміни: Бойко, Гончаров, Маткевич.

«Діназ» U-17 зіграв більш надійно в обороні і не пропустив у власні ворота, а завдяки точному удару Семененко в середині першого тайму вирвав у конотопського ДЮСШ ім.Маміашвілі  мінімальні перемогу з рахунком 1:0.

«Це була досить складна гра на вузькому синтетичному полі, - говорить наставник діназівців Олександр Гончаров. – Команда суперника силова і довелося чимало попрацювати аби стримати їх атаки. До того ж, погода була вітряна і це впливало на дії футболістів, які не завжди могли повноцінно комбінувати. Хочу подякувати всім гравцям – і старшим, і молодшим, котрі проявили характер, справжні бійцівські якості в цих матчах і здобули важливі очки».

«Діназ» U-17: Рудяк, Воронін, Зінченко, Донець, Ніжник, Добровольський, Півень, Семененко, Ластовецький, Підлужний, Олексієнко. Заміни: Олександров, Бельшев, Калашнік, Войтенко, Гільченко, Прощаков.

Зазначимо, що після трьох ігрових турів «Діназ» U-15 посідає п’яту сходинку в турнірній таблиці, маючи в своєму активі чотири очки (по одній перемозі, нічиї та поразці), а «Діназ» U-17 (на фото) з трьома перемогами очолює пелетон дев’ятої групи першої ліги.