Діназівці пройшли випробування студентами

Понеділок, Лютого 11, 2019 - 19:56

Наша головна команда провела черговий контрольний матч.

Напередодні старту чергового підготовчого зимового турніру Меморіал Макарова тренерський штаб головної команди вирішив надати ігрову практику багатьом футболістам, котрі її мали не так багато останній часом, і домовився про товариський спаринг з колективом університету ім.Грінченко. Матч відбувся в понеділок на стадіоні в Лютежі і завершився перемогою студентів з рахунком 5:3.

Частина основного складу команді намотувала кола довкола стадіону, а на поле, окрім резервістів, вийшло також кілька гравців, котрі приїхали на перегляд. В першому таймі, попри серйозну ігрову та територіальну перевагу «Діназу», нашій команді так і не вдалося жодного разу прорвати оборону суперника. Зате двічі своїми шансами скористалася команда університету ім.Грінченко. По перерві  команди влаштували справжню гольову феєрію, обмінюючись результативними випадами. Утім, студенти так і не дозволили діназівцям забити більше, ніж вони. В складі нашої команди в цьому поєдинку відзначилися Ігор Лущан, Сергій Долженко та Олексій Чернишов.

Відтепер «Діназ» повністю зосередиться на Меморіалі Щанова, котрий стартує в середу 13 лютого. Стартовий матч діназівці зіграють з бучанським «Меліоратором».