Діназівці повернулися з Конотопу з двома перемогами

Понеділок, Травня 14, 2018 - 18:53

Максимальну кількість очок здобули вишгородці в гостях.

Поєдинки звітного туру чемпіонату України серед юнацьких команд вихованці футбольної академії проводили в Конотопі. Попри непрості двобої діназівці зуміли обидва поєдинки виграти з однаковим рахунком 2:1.

Першими на поле вийшли сімнадцятирічні. «Діназ» U-17 (тренер Андрій Гірча) та конотопська ДЮСШ ім.Маміашвілі розпочали поєдинок на зустрічних курсах. Утім, поступово вишгородці стали більше володіти м’ячем, що призвело до певної територіальної та ігрової переваги. Врешті-решт все це втілилося в гол Негінського на 16-й хвилині, котрий він провів на добиванні після того, як Клименко вступив у верхову боротьбу з голкіпером господарів. Майже одразу гості могли збільшувати свою перевагу. Активний Негінський прорвався по флангу і виклав просто ідеальну передачу на Клименко, але ДЮСШ ім.Маміашвілів врятував воротар, котрий парирував цей постріл. За кілька хвилин вже сам Негінський вискочив віч-на-віч зі стражем конотопців, але знову на висоті виявився останній. Згодом Слободянюк не зумів потрапити в «рамку» з просто «вбивчої» позиції. Натомість господарі виявилися більш фартовими і скористалися помилкою захисників «Діназу» U-17. Та все ж на відпочинок команди пішли за переваги гостей. За кілька хвилин до перерви наша команда розіграла багатоходівку і вивела на побачення з голкіпером Корнієвського, котрий на цей раз відправив снаряд точно в кут воріт. В другому таймі градус напруги виріс, але діназівці все ж таки змогли втримати переможний рахунок.

Склад «Діназу» U-17: Солонуха, Подоль, Ізотов, Кабиш, Рачеєв, Жовтенко, Корнієвський, Панасюк, Негінський, Клименко, Слободянюк. Запасні: Скапенко. Голи: Негінський (16), Корнієвський (38).

«Хочу відзначити всю команду, котра продемонструвала чудову самовіддачу і бажання перемогти, - сказав Андрій Гірча. – Всі боролися на кожному метрі футбольного поля до кінця і це в підсумку призвело до позитивного результату».

«Діназ» U-15 (тренер Олександр Гончаров) розпочав поєдинок дуже активно і першим створив небезпечний момент біля воріт ДЮСШ ім.Маміашвілі. Але Кисіль, вийшовши один на один з воротарем, пробив з підйому у голкіпера. Згодом два свої шанси розтранжирив Мельниченко. Натомість господарі скористалися помилкою діназівської оборони і відкрили рахунок ще до перерви.

Після відпочинку «Діназ» U-15 не бажав змиритися з подібним розвитком подій і почав нагнітати обстановку в карному майданчику конотопців. В середині тайму Кисіль все ж таки реалізував свій шанс, вдало завершивши фланговий навіс партнера. Діназівський півзахисник спочатку прийняв м’яч, потім його обробив і з підйому потужно пробив під перекладину. А перемогу нашій команді приніс Овчарук, котрий добре зіграв на добиванні після серії рикошетів у штрафному майданчику господарів. За хвилину до завершення поєдинку Бельшев віддав чудову передачу на Киселя та той метрів з дванадцяти не потрапив у пусті ворота, спрямувавши снаряд вище поперечини.

Склад «Діназу» U-15: Косенко, Загладько, Олексієнко, Воронін, Пазинич, Добровольський, Кисіль, Бельшев, Мельниченко, Іродовський, Овчарук. Заміни: Сіриця, Петровський.

«Гольових моментів в цьому матчі ми створили чимало, але ось з їх реалізацією виникли проблеми, - констатував Олександр Гончаров. – Дуже складна гра на вузькому полі. Суперник закрився і нам було непросто прорватися до їх воріт. Загалом більшість матчів тут завершуються з невеликим рахунком, оскільки важко пройти насичену оборону. Добре, що ми зуміли вирвати перемогу і привезти додому такі важливі три очки».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.