Діназівці побували в Польщі

П'ятниця, Грудня 1, 2017 - 09:03
, , , , , , , , , , , , , , , ,

В Закопане пройшов представницький міжнародний турнір «Аpi Cup».

Перший склад «Діназу-2005» (тренер Олександр Гончаров) у тісній співпраці з київським «Динамо» наприкінці листопада побував польському містечку Закопане, де впродовж трьох днів проходив міжнародний дитячий футбольний турнір «Аpi Cup». Загалом він був організований для команд 2004 року народження, але наші тренери та керівники відправили молодший колектив, перш за все для того аби юні футболісти здобули неоціненний міжнародний досвід.

В цих змагання взяли участь шістнадцять команд, серед котрих були досить відомі в футбольному світі дитячі школи. Зокрема організатори запросили вихованців таких футбольних академій: «Жальгіріс» (Вільнюс), «Віслу» та «Шльонск» (Краків), «Погонь» (Щецін), «Відзев» (Лодзь), «Вроцлав», «Арка» (Гдиня), «Корона» (Кельце). Від України на цей турнір окрім колективу «Діназу-2005» приїхало івано-франківське «Прикарпаття» та дніпропетровський «Океан».

Вікова різниця позначилася суттєво на результатах нашої команди, котра в семи матчах здобула всього одну перемогу та одну нічию. Але саме перемога над ситуативним лідером групи - командою з «Мосп» з польського містечка Бялосток, -  відкинула останніх аж на третю позицію. Отож, діназівці суттєво вплинули на остаточне турнірне становище команд в групі.

«В перший день нам довелося грати чотири матчі на засніженому і заледенілому футбольному полі, - розповідає про турнір наставник Олександр Гончаров. - Звичайно в таких умовах на перший план виходять фізичні якості, бо говорити про якісь тактичні схеми, чи комбінаційну гру просто не варто. Ми в «фізиці» ніяк не могли зрівнятися зі старшими суперниками. Для порівняння на одній з фото можна побачити різницю в розмірах бутс наших хлопців і одного з гравців противника. Наступного дня температура підскочила до +9 і ми вже зуміли продемонструвати щось цікаве. Саме в цей день і здобули перемогу над лідером групи. Третього дня знову пішов сніг, організатори не встигали розчистити поле, тому прийняли рішення не проводити поєдинки повністю, а просто пробити пенальті для визначення переможців матчів. Та навіть попри такий форс-мажор, вважаю, що турнір мав корисне значення, адже це була можливість познайомитися і зіграти проти команд, котрі сповідують різні тактичні схеми, різний рівень готовності, навченості. Серед усіх я виділив би два-три футбольні колективи, які грали дуже цікаво і показали досить зрілий футбол. Приємно було на це дивитися. Також від імені батьків та гравців ще раз хочу подякувати всім, хто причетний до організації цієї поїздки в Польщу».

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери