Діназівці перервали політ вишгородської «Чайки»

Вівторок, Жовтня 16, 2018 - 10:55

Відбулося юнацьке дербі в першості України.

В неділю дві команди академії «Діназу» в чемпіонаті України серед юнаків на центральній арені Вишгорода зустрілися із земляками «Чайки». Обидва матчі підопічні Олександра Гончарова виграли.

«Діназ» U-17 завдяки двом точним ударам в обох таймах зумів здобути «суху» перемогу з рахунком 2:0. М’ячі, які влетіли у ворота господарів були дуже схожі один на одного. В першому таймі відзначився Лисневич, котрий отримав передачу з флангу від Москальчука, витримав паузу і зряче покотив м’яч в ближній кут. По перерві подібний гол в свій актив записав Семененко, якому віддав розрізний пас знову ж Москальчук, і також зумів розібратися з голкіпером «Чайки». В свою чергу і суперник мав реальні шанси, щоб забити. У першій половині на допомогу діназівцям прийшла стійка, а після відпочинку м’яч спрямований зі штрафного влучив у хрестовину.

«Діназ» U-17: Косенко, Зінченко, Ізотов, Воронін, Донець, Добровольський, Москальчук, Орлач, Лисневич, Жовтенко, Клименко. Заміни: Семененко, Бельшев, Скляров, Потебенько.

«Це був складний матч. «Чайка» - добре збалансована команда у всіх лініях, гравці фізично витривалі, з ними боротися непросто, - констатував тренер діназівців Олександр Гончаров. – Ми реалізували свої моменти, вони – ні. І це стало запорукою успіху. У «Чайки» по ходу матчу було два вилучення і вони завершували гру вдев’ятьох. У нас травму отримав Жовтенко, розсік брову. Хотів би відзначити всю лінії нашого захисту, які зуміли впоратися з суперником. На чудовому рівні провели матч Москальчук, Добровольський, Лисневич, класно підсилив дії команди Семененко, котрий вийшов на заміну».

«Діназ» U-15 також поклав до власної скарбнички три заповітні очки, розібравшись з вишгородською «Чайкою» 2:1. На цей раз вже діназівцям довелося завершувати матч в меншості, оскільки в другому таймі з поля був вилучений Нижник. Та й початок поєдинку краще склався для «Чайки», котра першою відкрила рахунок, вдало виконавши стандарт метрів з 18-ти. Суперник на перерву міг піти й зі значно більшою перевагою, але нашу команду виручив голкіпер Бойко, двічі ліквідувавши виходи віч-на-віч.

Розклад сил змінився після того, як в другому таймі на полі з’явився Рудницький. Саме завдяки його активності і настирливості «Діназ» U-15 зумів переламати хід поєдинку. Спочатку Рудницький накрутив захисників і віддав точний пас на Калашніка, котрий зрівняв цифри на табло, а за три хвилини до фінального свистка забив і сам Ілля. На цей раз Рудницький ударом головою замкнув точний навіс від Саленко.

«Діназ» U-15: Бойко, Нижник, Крікужас, Віхляєв, Савинець, Крижановський, Новік, Ковальов, Андрющенко, Маткевич, Калашнік. Заміни: Кузуб, Саленко, Рудницький.

«Перед матчем у нас виникли серйозні кадрові проблеми. Тому лава запасних була дуже короткою, - говорить наставник Олександр Гончаров. – Суперник не завжди грав чисто, на полі була постійна напруга. Але ми старалися контролювати м’яч, хоча частенько не вистачало майстерності в завершальній стадії атак. Хочу відзначити вихід на заміну Саленко та Рудницького. Вони значно підсилили гру і перевернули все на 180 градусів, забезпечивши нам перемогу».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.