Діназівці обіграли яшинців

Неділя, Березня 10, 2019 - 09:35

Перша перемога «Діназу-2» під керівництвом нового тренера.

В Лютежі відбувся контрольний поєдинок, в якому «Діназ-2» (тренер Анатолій Блазунь) зустрівся зі столичним ФК ім.Льва Яшина (U-19). Під керівництвом нового наставника вишгородці зуміли здобути мінімальну перемогу з рахунком 2:1.

Тренерський штаб на цей раз не задіяв на підсилення жодного з представників першої команди, надавши можливість проявити себе молодих футболістам та потенційним новачкам колективу. Безумовно, в такій ситуації говорити про злагодженість дій всіх ланок не варто і в першому таймі нашій команді довелося досить сутужно. Кияни непогано контролювали м’яч, швидко переходили в атаку за рахунок колективних дій, раз за разом знаходили «дірки» в обороні господарів. Утім, все ж таки перший гол записав в свій актив «Діназ-2». Вихованець академії Вадим Шамрай зумів декласувати суперників в середині першого тайму. Та вже за кілька хвилин гості вирівняли ситуацію, скориставшись помилкою нашої оборони.

За рахунок індивідуальний дій деяких футболістів у другому таймі діназівцям вдалося вирівняти гру й вже частіше створювати загрозу біля воріт яшинців. Врешті-решт саме майстерність форварда Дмитра Марченко призвела до того, що він накрутив опонентів і спрямував м’яч у дальній нижній кут воріт. Гості мали шанси уникнути поразки, але в завершальній стадії атак їм просто не пощастило.

«Перший тайм ніяк не можу занести в актив команді, ми його програли, - говорить старший тренер «Діназу-2» Анатолій Блазунь. – В другому була рівна боротьба і за рахунок індивідуальних дій ми вирвали перемогу. Непогано проявили себе новачки в середині поля, але проблеми на флангах залишаються. Трішки почали вдаватися розіграші стандартів, над чим ми попрацювали на тренуваннях. Загалом, звичайна навчальна гра, яка дуже важлива для тренерів. Вітаю команду з цією перемогою, але ніс задирати не варто, бо попереду ще дуже багато роботи. Ми провели два матчі з юніорськими командами, в понеділок ще зіграємо двосторонку на тренуванні, поводимо за руки по полю, навчаючи тактичним побудовам, а в четвер зустрінемося в контрольній грі з дорослим «Беркут-Легіоном» з Броварів. Ця команда дебютуватиме у вищій лізі й буде нашим суперником в чемпіонаті, тому гра буде досить показова».