Діназівці грають відпочиваючи в Дюссельдорфі

Середа, Травня 23, 2018 - 11:00
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Вишгородці приймають участь у міжнародному футбольному турнірі.

Впродовж тижня дві команди футбольної академії «Діназу» (2004-2006 років народження) під керівництвом тренерів Олексія Чернишова та Ігоря Іваненко перебувають в німецькому Дюссельдорфі, де виступають у традиційному міжнародному футбольному турнірі. Сюди з‘їхалося біля тридцяти команд різних вікових категорій з усіх куточків Європи – Люксембургу, Голландії, Чехії, Польші, Албанії, Данії, Словаччини, України, Німеччини.

Програма змагань настільки насичена, що кожного дня юним гравцям доводиться проводити по три-чотири матчі. Звичайно, спортивна складова і прагнення до перемоги та бажання продемонструвати найкращі футбольні якості є абсолютно у всіх команд. Але перш за все організатори ще в шістдесятих роках задумували цей турнір, як засіб до більш тісного спілкування саме любительських дитячих команд різних націй. Отож, крім безпосередньо футболу діти мають можливість завести нові знайомства, друзів, взяти участь у різноманітних конкурсах, побачити нову культуру і просто відпочити. 

Як зазначив наставник Олексій Чернишов, основна частина змагань завершилася у вівторок, а після цього у більшості команд буде значно більше часу, щоб познайомитися з архітектурою та чудовою природою Дюссельдорфу і його околиць. У зворотній шлях діназівці планують вирушити в суботу, 26 травня. 

Подаємо частину фото з Німеччини. Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери