«Діназ» зустрінеться з шотландцями

Понеділок, Березня 18, 2019 - 07:59

В понеділок вишгородці проведуть перший контрольний матч на турецькому зборі.

В неділю настав третій, одний з найскладніших, днів турецької адаптації головної команди «Діназу» в Аланії. Зважаючи на це та процес входження в ритм, Володимир Бондаренко вже в ході занять трішки почав видозмінювати план тренувань аби просто не «загнати» своїх підопічних. Утім, навіть попри це, чотири заняття протягом дня (одне в залі, два на полі, та теорія) не залишили гравцям багато вільного часу. Хлопці витримали все з повною відповідальністю, адже від цього залежить якість вступів команди в регулярному сезоні. Це розуміють всі.

А вже в понеділок команда проведе перший контрольний матч з юнаками шотландського «Інвернессу» U-19. Ця команда представляє академію відомого в Шотландії клубу, котрий в 2015 році завоював Кубок Шотландії і тривалий час виступав у місцевій Прем’єр-лізі, граючи з фаворитами з «Селтіку» та «Глазго Рейнджерс». Нині головна команда «Інвернессу» виступає в шотландському Чемпіоншіп (другий за рангом дивізіон), де посідає п’яту сходинку. Щодо молодіжного складу «Інвернессу», котрий нині перебуває на зборах в Туреччині, то він є одним з лідерів турніру юнаків своєї країни і вже тут на зборах виграв кубок одного з підготовких турнірів, котрий нещодавно проходив в Аланії.

«Діназ» не готується спеціально до цієї битви з шотландцями. Вранці команда проведе повноцінне тренування, на якому наставники обіцяють нікому не надавати жодних зкидок, а о 16 годині за місцевим часом (15.00 за київським часом) підопічні Володимира Бондаренко зійдуться на тренувальному полі готельного комплексу «Голдсіті» з шотландським «Інвернессом» U-19. 

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери