«Діназ» зіграє з «Любомиром»

Четвер, Січня 10, 2019 - 14:17

В суботу відбудеться перший контрольний поєдинок нашої команди в новому році.

9 січня головна команда «Діназу» (тренер Володимир Бондаренко) завершила новорічно-різвяні святкування і відновила підготовку до напруженого футбольного сезону. Аби привести себе в тонус футболісти відправилися в тренувальний зал, де впродовж години плідно займалися шейпінгом. Як зазначив головний наставник, вечір видався дуже продуктивним, нікому жодних послаблень не надавалося. Особливо за цим слідкувала командний фітнес-тренер Валерія Крохмаль.

В четвер, 10 січня, у «Діназу» вечірнє тренування на футбольному полі в Лютежі, а в п’ятницю хлопці знову закладатимуть фізичний фундамент в тренажерному залі.

На суботу тренерський штаб запланував товариським матч з «Любомиром» зі Ставище. Ця молода команда минулого року стала справжній відкриттям в Київській області і завдала клопотів багатьом, тому контрольний двобій з ними буде дуже корисним. Матч розпочнеться 12 січня в Лютежі на стадіоні «Діназ» о 13 годині. Запрошуємо всіх бажаючих насолодитися грою мільйонів.

Тим часом, завершується реєстрація учасників цьогорічного Меморіалу Макарова, в якому виступатиме і наш «Діназ». В понеділок, 14 січня, оргкомітет повинен остаточно визначити склад претендентів на головний трофей, розподілити команди на групи й скласти календар матчів. Старт турніру заплановано на 16 січня.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери