«Діназ» здобув вольову перемогу над «Ужгородом» і піднявся на четверте місце

Неділя, Листопада 24, 2019 - 19:02

Вишгородці завершили першу частину сезону з відмінним результатом.

«ДІНАЗ» (Вишгород) – ФК «УЖГОРОД» - 3:2

Голи: Терещенко (26), Помазан (51), Корешков (68) – Ряшко (3, з пенальті), Дуран (72).

На 63-й хвилині Терещенко не реалізував пенальті.

«Діназ»: Коростишевський, Крохмаль (Ізотов, 74), Корешков, Волошин, Гарбар, Ічанський, Петренко, Бовтрук, Терещенко, Бриженко (Безпалий, 90+3), Помазан.

«Ужгород»: Лютнянський, Шкіндер, Селещук (Дрозд, 72), Федак (Котьо,89), Ковчар, Павленко, Ряшко, Пуканич, Русин (Ференцик, 46), Машталір, Корольчук (Дуран, 60).

З четверга на столичний регіон прийшли морози, тому заключний поєдинок першої частини сезону командам довелося проводити за температури -6. А за вітру воно відчувалося не менше, ніж -12. Це певним чином вплинуло на вболівальників, котрі вирішили залишитися вдома й дивитися гру в онлайн трансляції. І дарма, адже ґатунок гри, котрий цього дня продемонстрували обидві команди потішив, та й п’ять забитих м’ячів теж не завжди вдається подивитися. А ось техніка в такий мороз час від часу давала збій, тому сама трансляція інколи переривалася. Утім, всіх голи по інтеренету глядачі побачили.

Перед матчем команди вирішували діаметрально протилежні завдання. «Діназ» прагнув скористатися шансом і застрибнути на четверту позицію, «Ужгород», маючи серію з шести поразок, хотів хоча б трішки підсолодити гірку пігулку й піти на перерву в покращеному настрої. В підсумку краще впоратися із завданням вдалося підопічним Володимира Бондаренко. Правда, не без порції дьогтю.

А перша така порція виплюхнулася в їх бочку вже на третій хвилині матчу, коли закарпатці заробили пенальті (Андрій Волошин порушив правила проти Сергія Машталіра) й рефері вказав на одинадцятиметрову позначку. Вирок чітко виконав молодий Віктор Ряшко. За дві хвилини центр захисту «Діназу» провалився знову, але на цей раз «Ужгород» не зумів скористатися моментом.

Отримавши словесного прочухана від тренерів, діназівці зібрали волю в кулак і перестали робити грубі помилки. Відтак гольові моменти у володіннях Романа Коростишевського в першому таймі практично не виникали. Натомість, самі вишгородці взяли м’яч під повний контроль і почали плести мереживо своїх атак. Тотальний контроль м’яча змушував гостей багато часу тратити на те, щоб просто його відібрати, а це в свою чергу відбирало певні сили, котрих не залишалося на чітку оборону. В результаті в середині тайму Вадим Бовтрук вчасно пішов на перехват, поцупивши м’яч у суперника на правому фланзі, трішки розрізав його (не м’яч, а фланг)))))) й видав філігранну передачу в центр на Іллю Терещенко. Форвард спочатку опрацював шкіряну кулю, а потім несильно спрямував у нижній кут воріт – 2:1.

Господарі спробували розвинути свій успіх ще до перерви. Особливо старався на лівому краю півзахисту Роман Помазан (який, безперечно, у складі «Діназу» був одним з найкращих цього дня) та ось влучності йому не вистачало. Зате на початку другої половини саме він став автором переломного голу в сітку «Ужгороду». При цьому варто відзначити довгу філігранну передачу центрального захисника Олександра Гарбара, котру Роман спочатку прийняв на груди в стрибку, потім залишив «з довгими вухами» захисника «Ужгороду» й пробив воротареві в протихід.

Неозброєним оком було видно, що господарі спіймали кураж і готові забивати ще. Шансу чекати довго не довелося. Під час чергової атаки Олексій Бриженко заробив другий пенальті в матчі. Здавалося, що він сам же його реалізує, але м’яч в руки впевнено взяв Ілля Терещенко. Та його удар з «точки» не менш впевнено парирував голкіпер гостей Мирослав Лютнянський. Бриженко ж після поєдинку сказав, що трішки не був на сто відсотків впевнений, що заб’є, тому довірився партнеру.

Як би там не було, але атакувальний запал «Діназу» від цього не згас. Розуміючи, що рахунок слизький вони продовжили тиснути на ворота суперника. Олександр Гарбар зі штрафного перевірив на міцність каркас воріт – вона витримала. А за кілька хвилин вишгородці забили втретє. Знову спрацював лівий фланг. На цей раз відзначився захисник Валентин Корешков, реалізувавши довгу передачу Олександра Гарбара (другий асист) чітким ударом в ближній кут – 3:1.

Та господарі трішки зарано повірили в свій загальний успіх. Вже за чотири хвилини вони прогавили атаку суперника на власному правому фланзі і Володимир Дуран, який тільки вийшов на заміну, проштовхнув м’яч в сітку. Тепер вже атаки закарпатців, котрими вміло керував досвідчений Адріан Пуканич, стали більш сміливими й загрозливими. Почалася гра нервів. Вони в морозну погоду втримали у діназівців. Команда більше не пропустила й здобула важливу перемогу, яка дозволила команді застрибнути на високе четверте місце в групі «А». Про подібне на початку сезону в стані дебютанта професіонального футболу могли тільки мріяти навіть і керівники клубу. Нині це стало реальністю.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.