«Діназ» здобув перемогу в гостях над «Ужгородом»

Неділя, Вересня 22, 2019 - 20:03

Вишгородці забивають стільки, скільки потрібно аби декласувати суперника.

ФК «УЖГОРОД» – «ДІНАЗ» (Вишгород) – 2:4

Голи: Пуканич (16), Пасічник (44) – Бриженко (14, з пенальті), Терещенко (34), Корешков (48), Авдалян (76).

«Ужгород»: Лютнянський, Шкіндер (Дуран, 76), Дрозд (Селещук, 83), Пасічник, Федак, Ференцик, Павленко, Русин (Масікевич, 46), Пуканич (Ряшко, 72), Машталір, Корольчук (Ковчар, 66).

«Діназ»: Крупниченко, Крохмаль (Ізотов, 80), Гарбар, Дмитренко, Корешков, Ічанський, Бриженко (Марченко, 78), Чернишов (Авдалян, 46), Бовтрук, Русьян (Помазан, 74), Терещенко (Прима, 90+3).

Попередження: Бриженко (9), Пуканич (17), Русьян (72), Помазан (89).

Матч сусідів по турнірній таблиці перетворився в справжнє гольове шоу, котре не потішило місцевих прихильників «Ужгороду», зате принесло неймовірні емоції команді з Київщини та її вболівальникам. Вже після короткої розвідки боєм футболісти перейшли до конкретної справи. Олексій Бриженко пішов на загострення і змусив захисників господарів тільки з порушенням правил зупинити його прохід. Заробивши пенальті, він взявся сам його пробивати. Удар під перекладину був з категорії тих, що не беруться.

Та «Ужгород» не затримався з адекватною відповіддю. Вже за дві хвилини Адріан Пуканич першим встиг до м’яча, котрий відлетів у його напрямку після виходу до лінії штрафної голкіпера Олексія Крупниченко, і чітко спрямував шкіряного в ціль. Господарі натхненно кинулися вперед, намагаючись вийти вперед, але гості досить швидко охолодили їх потуги. Команда Володимира Бондаренко ні на мить не відсиджувалася в захисті і на кожну атаку суперника старалася відповідати власною. Саме тому гострі моменти доволі частенько виникали, то біля одних, то біля інших воріт.

На 30-й хвилині Сергій Ічанський відмінним пасом знайшов попереду Вадима Бовтрука і той, обігравши голкіпера, вже у падінні не зміг переправити м’яч в ціль. Та за кілька хвилин креативний діназівський півзахисник виправив свою похибку. На цей раз він записав до активу відмінний асист, спрямувавши м’яч з лівого флангу атаки точно на голову високому Іллі Терещенко. Форвард «Діназу» зіграв відмінно, підрізавши кулю у дальній верхній кут.

Провівши ще кілька атак, діназівці наближали бажану перерву. На жаль, нашій команді трішки не вистачило концентрації аби не отримати «гол в роздягальню». В останні хвилини тайму вони надто багато оперативного прострілу віддали закарпатцям. Це аукнулося. На 44-й хвилині Олексій Крупниченко не зміг зафіксувати м’яч і центральному захиснику «Ужгороду» Кирило Пасічнику цієї миттєвості цілком вистачило аби проштовхнути шкіряну кулю в сітку.

Після відпочинку з напругою очікувалося, чи стане «гол в роздягальню» ударом під дих для «Діназу», чи може наставники знайдуть потрібні слова і трішки відкоригувати дії в обороні. Знайшли. І вже на 48-й хвилині вишгородці продемонстрували свою цілеспрямованість і знову вийшли вперед. Відмінним ударом лівою в дальній нижній кут вивів нашу команду вперед лівий захисник Валентин Корешков, котрий вдало підключився до швидкої контратаки.

Ось тут було головне знову не пропустити швидкий м’яч у відповідь. Тим паче, що ужгородці тут же кинулися вирівняювати ситуацію. Настирливий Адріан Пуканич потужно пробив зі штрафного під перекладину, але Олексій Крупниченко був на сторожі і перевів м’яч на кутовий. Минуло ще кілька хвилин і голкіпер «Діназу» зреагував на удар головою Віктора Масікевича.

Неозброєним оком було помітно, як господарі всіма силами пішли вперед і занадто оголили власні тили. Гріх таким було не скористатися. На 75-й хвилині гості спіймали суперника на швидкій контратаці. Олексій Бриженко вдало зіграв при перехопленні і в один дотик віддав пас вперед на Іллю Терещенко. Наш форвард в момент передачі перебував на своїй половині поля, тому ні про який офсайд й годі було говорити. Домчавши в штрафну, він віддав зрячий пас поперек на Тамаза Авдаляна, котрий мчав паралельник курсом і той спокійно спрямував його в ціль – 4:2. Вкрай потрібний і своєчасний гол.

Попри це господарі не здалися. Їх атаки хоча й втратили певну натхненність, але були дуже небезпечними. І тут яскраву реакцію продемонстрував наш воротар Олексій Крупниченко. На 85-й хвилині він у карколомному стрибку кінчиками палців дотягнувся до м’яча, котрого потужним ударом спрямував у ціль Віктор Масікевич. Цього вистачило аби снаряд трішки змінив політ й влучив у стійку. А за три хвилини голкіпер «Діназу» зробив ще один неймовірний сейв. Після флангової подачі високий Кирило Пасічник пробивав небезпечно головою з кількох метрів та Олексій Крупниченко зумів зреагував і витягнув м’яч з нижнього кута воріт.

Додані до основного часу хвилині лиш трішки відтягнули фіксування яскравої перемоги «Діназу». Таким чином, наша команда зуміла закріпитися в середині турнірної таблиці і тепер почувається значно краще. Період адаптації у професійному футболі пройшов, настає пора процвітання «Діназу». І перемога в Ужгороді яскраве тому свідчення.