«Діназ» завершив виступи в зимовому Меморіалі Макарова

Понеділок, Лютого 3, 2020 - 14:34

Вишгородці в серії післяматчевих пенальті постулися «Джуніорсу».

«ДІНАЗ» (Вишгород) – «ДЖУНОРС» (Шпитьки) – 2:2 (серія пенальті 2:4)

Голи: Гида (3), Гарбар (35) – Апанчук (10), Долженко (76, у власні ворота).

Серія пенальті: Гарбар, Добровольський; не реалізували Дмитренко (воротар),  Безпалий (воротар) – Поздєєв, Рожок, Осадчий, Апанчук.

«Діназ»: Коростишевський, Дмитренко, Гарбар, Волошин, Корешков, Петренко, Ічанський, Бовтрук, Авдалян, Помазан, Гида. Запасні: Крикнін, Пишний, Марченко, Добровольський, Долженко, Дроздов, Ізотов, Терещенко, Безпалий, Чернишов.

«Джуніорс»: Погорілий, Ремезовський, Науменко, Захаревич, Скляренко, Ткачук, Осадчий, Рожок,Поздєєв, Купрін, Апанчук. Запасні: Румянцев, Бабюк, Скрипник, Бахронов, Басалкевич, Мамотенко, Лащук, Чорновол, Ординський.

Вже в одній з перших атак на ворота «Джуніорсу» підопічні Володимир Бондаренко відправили м’яч в сітку. Після прострілу партнера нападник Максим Гида раніше за інших встиг на ближню стійку і переправив снаряд в кут воріт. Навіть швидкий гол, який вишгородці пропустили вже за кілька хвилин після удару головою Апанчука не збив з пантелику «Діназ». Команда на великих швидкостях продовжувала тероризувати оборону суперника і раз за разом проривалася до воріт. Подеколи здавалося, що голова обертом йде у шпитьківців. Тому їх наставник Денис Маринчук вимагав пошвидше, за рахунок довгих передач просто відправляти м’яч вперед, аби мати хоч кілька секунд, щоб прийти до тями.

У цей час гострі моменти біля воріт досвідченого Сергія Погорілого виникали досить часто. В одному з епізодів Максим Гида не відчув за спиною партнера й не пропустив м’яч під удар Тамазу Авдаляну, в іншому він вже це зробив, але малоефективно. Взагалі Тама, який цього дня відзначав день народження, був неймовірно активним і агресивним на позиції «під нападаючим». От тільки зробити завершальний точний постріл йому так і не вдалося. А найближчим у ці моменти до взяття воріт був центральний захисник Андрій Волошин, котрий замикав ударом головою подачу з кутового від Вадима Бовтрука. Чудеса реакції продемонстрував досвідчений голкіпер Сергій Погорілий, врятувавши свою команду після відскоку м’яча від газону, але при цьому отримав травму. Та свого партнера по обороні підтримав інший центр бек Олександр Гарбар, який у високому стрибку головою переправив м’яч в сітку після подачі зі штрафного все того ж таки Вадима Бовтрука.

Багато хто очікував, що після перерви молодий «Діназ» немов «Тузик грілку порве» досвідчених, але вікових екс-професіоналів з «Джуніорсу». Та сталося навпаки. Команда з Другої ліги чомусь різко переключилася на понижену третю передачу і просто перестала йти вперед. Точніше інколи намагалася, але робила це беззубо, малоагресивно. В результаті гострих моментів біля воріт Шпитьок практично не виникало. Натомість напруга у володіннях Івана Крикніна почала зростати. І нерви не витримали у діназівців, котрі самі собі ж організували м’яч у ворота. До того ж, «Джуніорс» міг ще й в основний час вирвати перемогу, двічі перевіривши на міцність каркас воріт.

За регламентом, одразу після основного часу для визначення переможця призначалися пенальті. Відмінна реакція голкіпера Румянцева, який замінив травмованого Погорілого, стала запорукою загального успіху «Джуніорсу». Саме ця команда у фінальній битві з «Олімпією» розіграє головний трофей ювілейного Меморіалу Макарова.  

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://t.me/FCDINAZ

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери