«Діназ» з новим капітаном влаштував погром в Ірпіні

Неділя, Лютого 17, 2019 - 19:10

Наша головна команда обіграла «Кудрівку» і зберігає шанси на вихід у півфінал.

Турнірне становище в групі «Б» Меморіалу Щанова, де виступає перша команда «Діназу», склалося таким чином, що лишень перемога в гостях над ФК «Кудрівка» влаштовувала підопічних Володимира Бондаренко. І вони її впевнено досягли, відправивши у ворота суперника чотири «сухі» м’ячі – 4:0.

Всі, хто вийшов у складі нашої команди на штучний газон ірпінського стадіону «Чемпіон» з перших хвилин чудово розуміли важливість результату, а тому в їх діях не було ані каплі поблажливого ставлення до «Кудрівки». Цей колектив бере коріння з однойменного села на Чернігівщині (звідки родом засновники клубу), але з нового сезону виступатиме у чемпіонаті Київської області, представляючи Ірпінь, де нині мешкають власники «Кудрівки». А їх друга команда так і залишиться грати в іншому регіоні. Ось такі футбольні метаморфози. Меморіал Щанова став для кудрівців важливим хрещенням на Київщині і хоча допоки колектив не вражає турнірними здобутками, але супротив намагається чинити неабиякий.

Утім, більш тактично й технічно вишколеному «Діназу», який цього дня вперше з капітанською пов’язкою виводив на поле молодий захисник Валентин Корешков (на фото в темній формі; тренери довірили йому це в честь двадцятого дня народження), не знадобилося багато часу аби на ділі довести свою перевагу. Вже на сьомій хвилині Владислав Литченко відкрив рахунок, а ще за дві хвилини Сергій Долженко його подвоїв. Здавалося, що вишгородці зуміють розвинути свій успіх і ще до перерви довести результат до непристойного, але подальші події на полі продемонстрували, що над реалізацією гольових моментів нашій команді ще треба працювати й працювати на тренуваннях. Особливо яскравим у цьому плані став супермомент на 20-й хвилині матчу, коли м’яч пролетів повз захисників та голкіпера «Кудрівки» й опинився на нозі одразу у трьох гравців «Діназу». Хто й на кого покладав надії сказати складно, але жоден з них не потрапив по м’ячу та не переправив його з кількох метрів у пусті ворота.

Загалом весь малюнок гри другої частини першого тайму виявився змазаним. Чіткості й стрункості не вистачало, щоб довести атаки до взяття воріт. Правда, перед самісінькою перервою Владислав Литченко міг оформити дубль та його потужний удар в ближню «дев’ятку» парирував досвідчений Денис Сабатюк, котрого запросили зіграти за «Кудрівку» у цьому підготовчому турнірі.

В другому таймі командам не вдалося переналаштуватися на інший футбол. Знову ж на полі продовжила розгортатися в’язка боротьба (переважно від штрафної до штрафної) з дефіцитом гостроти біля воріт. Як не дивно, але лишень з виходом на поле досвідченого форварда Романа Капаністого в середині другого тайму (а не під завісу, як це частіше бувало), в атаках «Діназу» стала піднявся ККД. І саме Роман став автором третього м’яча у ворота господарів поля. Він та Олександр Безпалий вискочили двоє проти одного захисника, і Сашко не пошкодував віддати передачу на партнера, котрий мчав паралельно. Капаністий професійно спіймав на протиході Дениса Сабатюка й закотив м’яч у ворота. Минуло кілька хвилин і лишень захисник, перебуваючи практично на лінії воріт, врятував «Кудрівку» від неприємностей.

Сам же Роман Капаністий міг оформити дубль за десять хвилин до завершення поєдинку, але його удар з розвороту парирував голкіпер. Якби в цьому епізоді наш форвард залишив м’яч Сергію Ічанському, котрий перебував лицем до воріт, то ефективність пострілу могла б бути вищою. І все ж Ічанський забив також. Та ще й який гол-красень. На 85-й хвилині наш центральний півзахисник пробив лівою метрів з сорока потужно і точно в «дев’ятку», поставивши смачну крапку в цій перемозі.

Турнірна ситуація в групі «Б» перед заключним ігровим туром Меморіалу Щанова склалася досить заплутано. Одразу чотири команди – «Діназ», «Меліоратор», «Локомотив» та Університет ім.Грінченко - претендують на вихід в плей-офф,. У вівторок, 19 лютого, кожній з них потрібна тільки перемога. «Діназ» в Лютежі о 14 годині прийматиме студентів університету ім.Грінченко.

Тим часом, «Діназ-2» (тренер Микола Слободянюк) поступився і в четвертому турі групового турніру. На цей раз наші резервісти пропустили три м’ячі від «Агродіму» з Бахмачу. В заключному турі діназівцям протистоятиме дев’ятнадцятирічна молодь професійної київської «Оболонь-Бровар».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.