«Діназ» відправився в Тернопіль аби позбавити цнотливості «Ниву»

П'ятниця, Жовтня 4, 2019 - 17:03

Вишгородці битимуться з лідером групи «А».

В суботу, 5 жовтня, відбудуться матчі 13-го туру в Другій лізі. Вишгородський «Діназ» свій поєдинок проведе в Тернополі проти місцевої «Ниви». В шести попередніх турах чемпіонату команда Володимира Бондаренко не зазнала жодної поразки й демонструє відмінний ґатунок гри, котрий приносить не тільки залікові пункти в скарбничку, але й тішить прихильників своєю видовищністю. І саме це дозволило колективу піднятися на четверту сходинку в турнірній таблиці. 

Відставання від «Ниви» з Тернополя, яка незмінно очолює турнірну таблицю групи «А», нині складає вісім очок, а від рівненського «Вересу», що йде третім - всього два. Прикметно, що тернопіляни ще не зазнали жодної поразки в чемпіонаті і хтось таки здобуде перемогу над ними. Чому б це не зробити «Діназу», котрий перебуває на хорошому ходу й таким чином позбавити «Ниву» сезонної цнотливості.

Команда з Вишгороду серйозно налаштована на бій. До Тернополя діназівці вирушили за добу до матчу клубним автобусом. У розпорядженні тренерського штабу не вистачає тільки двох гравців, які пропускають гру через дискваліфікацію – Володимира Дмитренка та Олександра Гарбара.
Матч на міському стадіоні розпочнеться о 16 годині. Квитки у вільний продаж надійдуть за три години до зустрічі. Їх вартість складає 40 гривень.

Зазначимо, що поєдинок у Тернополі обслуговуватиме суддівська бригада у наступному складі.

Головний арбітр – Павло Кисельов (Жмеринка).
Асистенти – Богдан Морозюк (Івано-Франківськ), Богдан Соколовський (Чернігів).
Четвертий арбітр – Володимир Федунець (Тернопіль).
Спостерігач арбітражу – О. Якименко (Київ).

 

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери