«Діназ» U-17 повернувся додому зі «сріблом»

Понеділок, Березня 12, 2018 - 10:44

Вишгородці вдало виступили у вінницькому турнірі.

У Вінниці завершився представницький футбольний турнір «Кубок «Прем’єр-Ниви», в якому зіграв і «Діназ» U-17 (тренер Андрій Гірча). Заключний поєдинку діназівці завершили внічию (1:1) з господарями змагань – місцевою «Прем’єр-Нивою», і цей результат дозволив вишгородцям фінішувати другими та завоювати «срібні» медалі. А головний трофей турніру дістався «BRW-ВІК» з Володимир-Волинського, третіми фінішувала «Прем’єр-Нива». Нагадаємо, що минулого року на цьому вінницькому турнірі наша команда була третьою.

Битва «Діназу» та «Прем’єр-Ниви» носили дуже принциповий характер, адже команди зустрічаються вже не перший раз. До того ж, на шальки терезів було поставлено заповітний кубок. З перших хвилин гри обидві команди почали демонструвати видовищний та безкомпромісний футбол. Діназівці включили швидкості і чи не одразу створили кілька гольових моментів. Негінський вискочив на побачення з голкіпером, але переграти того не зумів. Невдовзі Канавін опинився на ударній позиції, але не влучив у «рамку» - м’яч просвистів над перекладиною. Відповідь господарів виявилася більш ефективною і вони ще до перерви відкрили рахунок.

Початок другого тайму знову був за «Діназом» U-17 і в одному з моментів їм вдалося засмутити вінничан. На 47-й хвилині після прострілу партнера Жовтенко першим виявився на м’ячі, вколотивши снаряд під перекладину. Продовжуючи діяти у відкритому стилі, обидві команди створили ще по кілька небезпечних моментів і могли не раз забити. Це навіть вдалося зробити Слободянюку, але рефері у цьому епізоді зафіксував офсайд.

Склад «Діназу» U-17: Солонуха, Панасюк, Кабиш, Подоль, Сіволапов (Рачеєв, 64), Канавін, Жовтенко, Гайдейчук, Марчук, Негінський, Слободянюк (Скапенко, 65). Гол: Жовтенко (47).

«Хороший, динамічний футбол продемонстрували обидві команди, порадувавши великою кількістю гольових моментів, - констатував Андрій Гірча. – Та ось реалізація трішки шкутильгала і було забито тільки два м’ячі. Надійно зіграли захисники. Загалом ми залишилися дуже задоволені організацією турніру та підбором суперників. Всі матчі були досить цікаві й безкомпромісні. Такі змагання дають можливість здобути хорошу ігрову практику, котра потрібна в цей підготовчий період».

В неділю ввечері «Діназ» U-17 повернувся додому та отримав цілком заслужений вихідний, а потім команда дома продовжить готуватися до початку сезону.