«Діназ» U-15 легко розібрався з пісківцями

Четвер, Листопада 8, 2018 - 14:17

Дві наші команди взяли очки й пішли на тривалу перерву.

В середу одразу представники нашої футбольної академії провели заключні поєдинки осінньої частини чемпіонату області серед дитячо-юнацьких команд. Яскравим акордом завершив першу частину сезону «Діназ» U-15 (тренер Олексій Чернишов), котрий в Лютежі розгромив ДЮСШ з Пісківки – 6:0.

Вже  в першому таймі вишгородці тричі вразили ворота суперників і цим практично забезпечили для себе комфортний другий тайм. Відкрив рахунок Пироженко, замкнувши подачу від кутового прапорця Краснощока. А згодом чудово вистрілив з-за меж карного майданчику Меда -  шкіряна куля поцілила в «дев’ятку». Надалі Меда ще двічі засмучував голкіпера, таким чином, оформивши в цьому матчі хет-трик. Також авторами голів стали Чередник та Нижник. Останній повинен був забивати ще, коли після відмінної передачі Самойленко, який другий тайм провів у полі, вискочив віч-на-віч з воротарем, але спрямував м’яч повз ціль.

«Діназ» U-15: Самойленко, Довгань, Башук, Овсієнко, Сологуб, Прочанкін, Пироженко, Краснощок, Меда, Нижник, Калашнік. Заміни: Кочубей, Купін, Костюченко, Чередник.

«Завдяки цій перемозі ми закріпилися на другому місці перед тривалою зимовою перервою, відстаючи від «Чемпіону» на два очки, - говорить Олексій Чернишов. – На цей раз вдалося виставити в матчі майже оптимальний склад, що відразу позначилося на якості гри й результаті. Ми повністю переважали суперника, не дозволяючи їм наближатися до наших воріт. Та й хороша реалізація своїх моментів була попереду».

Натомість «Діназ» U-17 (тренер Олександр Гончаров) розійшовся миром з вихованцями пісківської ДЮСШ – 2:2. Розпечатав ворота суперників Жовтенко, спрямувавши головою м’яч після подачі Півня. Гості до перерви зуміли встановити рівновагу. Невдовзі після відпочинку Півень знову виступив в ролі асистента, простріливши м’яч у карний майданчик. Найспритнішим виявився Гриненко, котрий спочатку обробив цей пас, а потім лівою спрямував снаряд в ціль. Хлопці з Пісківки уникли поразки за хвилину до завершення поєдинку, коли заробили й реалізували пенальті. Правда, тут же Яворський міг принести перемогу та не використав чудову нагоду аби забити.

«Діназ» U-17: Напісочний, Панасюк, Александров, Орлач, Потебенько, Гриненко, Сіриця, Півень, Скляров, Жовтенко, Клименко. Заміни: Пальчевський, Гавриш, Василенко, Яворський, Костюкевич.

«Ми не взяли важливі очки у практично виграному матчі, - констатував Олександр Гончаров. – В цілому суперник не створив для нас серйозних проблем та власні помилки обернулися для нас втратою перемоги. Хоча варто зазначити, що команда з Пісківки перебуває серед лідерів групи і демонструє досить непоганий футбол».

«Діназ-2003» (тренер Юрій Климовський), який виступає у вищій лізі чемпіонату Києва відправився до Щасливого, де зустрівся з місцевим «Арсеналом» і поступився 1:2. Наша команда першою відкрила рахунок на початку матчу. Москальчук скористався відмінною передачею Семененко і метрів з восьми змусив капітулювати голкіпера суперників. Продовжуючи розхитувати оборону «Арсеналу», діназівці створили ще кілька хороших моментів, але ні Гасімі, ні Бельшев не зуміли їх реалізувати. Зате господарі після перерви свої шанси не втратили й двічі змушували гостей розпочинати з центру поля.

«Діназ-2003»: Шуляк, Олексієнко, Воронін, Донець, Войченко, Зінченко, Добровольський, Москальчук, Семененко, Бельшев, Гасімі. Заміни: Рудяк, Войтенко, Кружков, Прощаков.

«Перший тайм ми провели на хорошому рівні і заслужено виграли його, - говорить Юрій Климовський. – Якби забили ще парочку м’ячів, то було б значно легше після перерви. Але в другому таймі підсіли і суперник зумів цим скористатися. Хоча зазначу, що і в нас були непогані моменти для взяття воріт, але хлопців підвела реалізація».

«Діназ-2005» (тренер Ігор Іваненко) також зустрівся з ровесниками столичного «Арсеналу». На жаль, кадрові проблеми з голкіпером суттєво вплинули на підсумковий рахунок – 8:1 на користь «канонірів». Єдиний гол престижу провів Пінчук.

«Діназ-2005»: Маткевич, Новік, Крікужас, Віхляєв, Онуфрійчук, Моісеєнко, Крижанівський, Мезінцев, Волинець, Радченко, Пінчук. Заміни: Вдовиченко, Півень.

«Через те, що у нас в цьому матчі не було воротаря, то місце на останньому рубежі зайняв півзахисник, - сказав Ігор Іваненко. – Звичайно, хороших воротарських навичок у нього нема, тому й вимагати щось від нього й годі. «Арсенал» цим вдало скористався й раз за разом завершував свої атаки результативно. Що ж, прикро, але я підтримав хлопців, порадивши чим швидше забути цю гру і готуватися ще до кубкового матчу наступної середи».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.