«Діназ» тренується в залі та на вулиці

Четвер, Лютого 4, 2021 - 10:44
, , , , ,

Вишгородці продовжують підготовку до другого кола чемпіонату.

Лідер групи «А» Другої ліги повністю зосередився на тренувальному процесі, який проходить щоденно у кілька етапів. Тренерський штаб «Діназу» вирішив не приймати участь у зимовому Меморіалі Макарова й головну увагу тепер приділяє відпрацюванню технічних та тактичних колективних моментів. Заняття чергуються між фітнес-залом в Старих Петрівцях і шейпінгом у столиці, де команда працює на силовою витривалістю, та роботою з м’ячем на штучному полі Лютежу.  

ЧИТАЙТЕЗа «Діназ» зіграли власні 15-річні вихованці

Маючи досвід постійних контрольних матчів, які команда проводила під час підготовки минулого літа, цього разу головний тренер «Діназу» Володимир Бондаренко вирішив змінити плани й такі поєдинки тепер грати не часто, а відкласти їх ближче до старту сезону. Хоча все ж таки вишгородці планують зіграти з професіональними колективами ще до відльоту в Туреччину.  

Як відомо, до Анталії діназівці відправляться в останній день лютого і розквартируються у знайомому вже готелі «Атлантіс», де є все необхідне для якісних тренувань. За тиждень до старту другої частини чемпіонату команда повернеться в Україну й дома готуватиметься до поєдинку весни проти «Чайки» (Петропавлівська Борщагівка).

Всі новини оперативно. Приєднуємося й запрошуємо друзів!!!!!!!!!!!! https://t.me/FCDINAZ

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://t.me/FCDINAZ

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери