«Діназ» та вінницька «Нива» підписали мирову

П'ятниця, Липня 12, 2019 - 08:50

Цікавим і динамічним виявився товариський матч у Демидові.

В четвер в Демидові відбувся другий контрольний поєдинок «Діназу», в котрому вишгородці розійшлися миром з досвідченою вінницькою «Нивою» - 1:1. Результат закономірний, суперники виявилися гідними один одного.

Діназівці на правах господарів у перші хвилини зустрічі кинулися вперед і ледве не відкрили рахунок. Тамаз Авдалян, який на цьому підготовчому етапі почав діяти на лівому фланзі півзахисту, змістився в центр, накрутив захисника «Ниви» й пробив по воротах. Під час польоту м’яч влучив у ногу захисника гостей, різко змінивши траєкторію, але голкіпер вінничан все ж таки встиг зреагувати на це та виручити свою команду.

Після цього «Нива» відразу включилася в гру і постаралася діяти більш агресивно й швидко. Почасти їм це вдавалося за рахунок колективного пресингу, який вони включали в певні моменти, створюючи напругу на половині «Діназу». Утім, гості забити так і не зуміли до перерви. Як і господарі, котрі частіше діяли на контратаках.

В другому таймі гра пішла на зустрічних курсах. Не можна сказати, що команди стали грати у відкритий футбол, але динаміки й колективного мислення додалося. Обидва суперники намагалися контролювати чітко м’яч і ретельно готувати свої атаки. Небезпека знову почала виникати на перших хвилинах. На 47-й удар Сергія Ічанського не досяг мети і тут же «Нива» провела швидку контратаку, яка завершилася успіхом. Новачок «Ниви» Володимир Тітієвський проскочив поміж двох захисників «Діназу» і вразив ціль. Підопічним Володимира Бондаренко знадобилося всього лиш три хвилини аби підготувати відповідь. Перехопивши м’яч на половині суперника Сергій Ічанський по-гросмейстерськи перекинув його метрів з 22-х за комірець голкіперу, котрий занадто далеко вийшов вперед. Невдовзі чудовий шанс відзначитися отримав Олексій Бриженко, але після флангової передачі Тамаза Авдаляна з близької відстані пробив несильно і прямо в руки воротареві «Ниви».

Ці м’ячі, забиті на початку другої половини, закономірно привели команди до нічийного результату, хоча обидва колективи намагалися не раз довести свої атаки до логічного завершення. Та оборонці, як однієї, так і іншої команди більше не припускалися помилок.

«ДІНАЗ» (Вишгород) - «НИВА» (Вінниця) – 1:1

Голи: Ічанський (50) – Тітієвський (47).

«Діназ»: Крупниченко (Крикнін, 46), Крохмаль (Ізотов, 86), Гарбар, Волошин, Корешков, Бовтрук, Петренко, Ічанський, Авдалян, Марченко (Бриженко, 38), Терещенко (Липовий, 57).

«Нива»: Гурідов, Попов, Виздрик, Червінський, Тимофій Брижчук, Антон Брижчук, Маляренко, Браславський, Подкуйко та два гравці на перегляді. Загалом тренерський штаб задіяв в матчі 17 футболістів.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.