«Діназ» та «Оболонь-Бровар» U-19 переможця не виявили

Середа, Січня 30, 2019 - 19:15

Наша команда зуміла зробити чудовий «камбек» у другому таймі.

В середу перша команда «Діназу» провела контрольний поєдинок з молодіжним складом київської «Оболонь-Бровар». Матч завершився результативною нічиєю 2:2. Після напруженого десятиденного циклу, коли підопічним Володимира Бондаренко довелося зіграти сім матчів у Меморіалі Макарова, наставник цього разу з перших хвилин випустив на поле тих, хто мав не так багато ігрової практики, зробивши лишень вибіркове підсилення. Інші футболісти основи намотували кола навколо поля.

Тим часом, у стартовому складі броварів на поле вийшло кілька гравців, які затято стукають у двері головної команди «Оболонь-Бровар». Зважаючи на те, що за їх діями спостерігав тренерський штаб на чолі з Сергієм Ковальцем, номінальні господарі поля з перших хвилин вирішили показати свій хист. І їм це вдалося непогано. Вже на четвертій хвилині кияни спіймали молодих захисників «Діназу» на помилці при виконанні штучного офсайду і відкрили рахунок. Після цього вишгородці спробували ще разів зо два не зовсім чисто зробити штучний офсайд, але, на щастя для них, все обійшлося. Зате прийшла біда під час виконання оболонцями стандарту. Розіграш і м’яч опинився у центрі карного майданчику «Діназу». Наші захисники зіграли не так щільно з суперниками, як це було потрібно, й другий м’яч влетів у сітку воріт після несильного удару з розвороту пивовара.

А вже за кілька хвилин діназівці мали чудовий шанс скоротити рахунок. Олексій Чернишов заробив пенальті й сам взявся його виконувати. На жаль, досвідчений футболіст занадто слабенько й безхитрісно виконав удар з одинадцяти метрів – голкіпер парирував його. Надалі гра пішла на зустрічних курсах, але без голів. Правда, під завісу першого тайму мав нагоду відзначитися Влад Литченко, але м’яч після його удару прилетів точно в руки голкіперу «Оболонь-Бровар».

По перерві у складі обох команд відбулися суттєві заміни. У киян на поле вийшли молоді вихованці власної футбольної школи, а в «Діназі» молодь поступилася місцем досвідченим Дмитру Примі, Роману Капаністому та граючому наставнику Володимиру Бондаренку. Поступово діназівці заволоділи територіальною та ігровою ініціативою й почали раз за разом створювати гострі моменти біля воріт суперника. Один з них довів до логічного завершення на 67-й хвилині Роман Капаністий, котрий ударом низом метрів з одинадцяти ледве не порвав сітку в нижньому куті броварських воріт. Невдовзі м’яч після удару головою Дмитра  Прими знайшов на шляху польоту захисника й вилетів на кутовий. Одразу після його виконання забив Сергій Долженко, але асистент арбітра зафіксував офсайд.

Та «Діназ» все-таки уник поразки незадовго до фінального свистка. Наша команда заробила кутовий, який пішов виконувати Ігор Лущан. Всі очікували, що він спрямує м’яч на дальню стійку, але в останній момент куля зрізалася з ноги і полетіла в район одинадцятиметрової «точки». Це було несподіваним для захисників «Оболонь-Бровар», але тільки не для досвідченого Володимира Бондаренко, котрий на протиході спіймав голкіпера і головою спрямував м’яч в кут воріт (на фото). За кілька секунд до завершення поєдинку діназівці могли навіть вирвати перемогу, але арбітр знову зафіксував офсайд у Сергія Долженко й не зарахував гол.

Продовжуючі щоденні тренування «Діназ» в четвер займатиметься в залі, а в п’ятниці на вулиці. Чергова контрольна зустріч запланована на неділю, 3 лютого. В цей день в Лютежі підопічні Володимира Бондаренко зіграють з новопетрівським «Межигір’ям» (тренер Роман Пахолюк). Початок матчу о 13 годині.