«Діназ» - срібний призер Київщини

Неділя, Листопада 11, 2018 - 10:12

Наша команда здобула впевнену перемогу над «Зорею» в заключному турі чемпіонату області.

«ЗОРЯ» - «ДІНАЗ» - 1:4

Голи: Ващенко (39) – Безпалий (4, 36), Литченко (17), Прима (83).

«Зоря»: Ременов, Швець, Оленковський, Мірцхулава, Нагорний, Мазепа (Варцев, 83), Пономаренко (Никоненко, 60), Чоботар, Ліденфу (Корнієнко, 78), Жуков, Ващенко.

«Діназ»: Крупниченко, Корешков, Зубленко, Крохмаль (Коновалов, 78), Ічанський, Прима, Петренко (Капаністий, 85), Марченко (Долгоп’ятов, 60), Волошин, Литченко (Долженко, 51), Безпалий (Каркошкін, 60).

«Діназ» відправлявся до Миронівки на матч проти «Зорі» з Владиславки лишень за перемогою. Саме вона забезпечувала команді комфортний стан у боротьбі за друге місце чемпіонату, незалежно від поєдинку основного конкурента баришівського «Патріоту» в гостях з ФК «Бровари». Утім, як виявилося згодом, броварчани знову піднесли сюрприз, обігравши одного з лідерів чемпіонату з рахунком 2:1. Нагадаємо, що на початку другого кола підопічні Володимира Бондаренко також втратили очки в Броварах з таким же рахунком і цим значно ускладнили собі боротьбу за чемпіонство. Тепер настала черга пожинати гірки плоди й «Патріоту».

Тому, не випробовуючи долю в битві з «Зорею», вишгородці вже з перших хвилин зустрічі взялися розхитувати оборону номінальних господарів. Півзахисникам «Діназу» одразу почали вдаватися флангові рейди та небезпечні простріли. Вже на 4-й хвилині Владислав Литченко, накрутивши захисника суперника, прострілив вздовж воріт, а Олександр Безпалий виявився спритнішим за всіх і з кількох метрів переправив м’яч під перекладину. Подвоїти рахунок міг Сергій Ічанський на 14-й хвилині але з вбивчої позиції головою спрямував шкіряну кулю вище перекладини після прострілу Олександра Безпалого. Зате Владислав Литченко не промахнувся, коли на дальній стійці замикав подачу все того ж таки активного Безпалого.

Взагалі в першому таймі атакуюча пара Безпалий – Литченко просто затероризувала оборону «Зорі». На 35-й хвилині саме Олександр став автором дубля, чітко завершивши простріл Сергія Ічанського. Утім, подібні «смачні крапки» є вершиною колективних дій всієї команди, які починалися з глибини, а потім розвивалися через творче ядро центральної зони Прима-Петренко-Марченко-Ічанський.

Досягнувши солідного гандикапу, гості ще в першому таймі прогавили випад господарів і після точного удару Назара Ващенко змушені були розпочинати з центру поля. Та цей успіх виявився єдиним для «Зорі» в цьому матчі, хоча молода команда дуже старалася й по перерві мала непогані шанси забити не раз. Сприяла цьому й трішки невиразна гра «Діназу» в другому таймі. Не можна сказати, що команда зупинилася, просто активність флангових дій вже не мала того ефекту, як це було до перепочинку, а насичений центр, де з усім вправлявся досвідчений захисник і капітан «Зорі» Сергій Швець, став малопрохідним. До того ж, чи то владиславці перебудувалися, чи то вишгородці стали діяти занадто академічно, але гольової гостроти довелося чекати аж до 83-й хвилини, коли на вістрі атаки опинився досвідчений Дмитро Прима і в один дотик проштовхнув м’яч у сітку. Вже після цього діназівці створили ще кілька небезпечних моментів та досягти більшого не змогли.

Таким чином, повернувшись в еліту обласного футболу після дворічної перерви, оновлений «Діназ» одразу піднявся на другий щабель і здобув «срібло». Якби хтось сказав це команді, тренерському штабу та керівництву клубу на початку року, то всі тільки б висловили задоволення й кивали б головами. Але ж, як кажуть, апетит приходить під час їжі і вже в ході сезону команда відчула, що здатна на великі звершення. От тільки власні прикрі похибки та відсутність турнірного досвіду завадили пройти весь шлях без збоїв. Тому тепер колектив візьме тривалу паузу аби вже після нового року через тренувальну підготовку та участь у традиційних зимових турнірах вийти на новий рівень.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.