«Діназ» розібрався з молоддю «Колосу»

Середа, Липня 10, 2019 - 11:09

Перемогу забезпечили хет-трик Іллі Терещенко та точний удар Тамаза Авдаляна.

Вишгородський «Діназ», який готується до дебюту в професійному футболі, зіграв перший контрольний матч. На власній арені в Демидові підопічні Володимира Бондаренко впевнено розібралися з резервним складом ковалівського «Колосу» U-19, новачка української Прем’єр-ліги. Переважно у складі цієї команди нині виступають дев’ятнадцятирічні футболісти, хоча наставники Андрій Костенко та Сергій Козир залучають на матчі й більш старших гравців, оскільки цьому колективу, скоріше за все, доведеться грати в турнірі для 21-річних. Підсумковий рахунок 4:2 на користь діназівців.

За домовленістю рефері розбив півторагодинний відрізок матчу на три частини по тридцять хвилин аби наставники могли кілька разів внести корективи в тактичні малюнки та перетасувати склади команд. Стартовий відрізок поєдинку краще вдався гостям, котрі більше нагнітали обстановку біля воріт господарів і на 10-й хвилині отримали реальний шанс відкрити рахунок. Але ковалівець Сорокін не зумів реалізувати пенальті – чудову реакцію продемонстрував Іван Крикнін, котрий парирував удар з одинадцятиметрової позначки. Ближче до завершення першого тайму вишгородці розправили крила і почали створювати загрози біля воріт «Колосу» U-19. Врешті-решт на 26-й хвилині новачок «Діназу» нападник Ілля Терещенко (вихованець київського «Динамо» повернувся зі Словаччини, де виступав попередні три роки, граючи за «Земплін» з Михайловців, «Слован» з Братіслави, ФК «Подбрезова», а також «Слован» з містечка Салья) реалізував вихід один на один і відкрив рахунок. На початку другого тайму нападник «Колосу» U-19 першим опинився на добиванні й встановив рівновагу.  Невдовзі міг відзначитися Сергій Ічанський та його потужний удар зі штрафного воротар суперників перевів на кутовий. І все ж потужний натиск діназівців у другому таймі призвів до трьох голів. Спочатку Тамаз Авдалян по дузі спрямував м’яч лівою у дальній кут, згодом Артем Марченко заробив пенальті, а Ілля Терещенко його реалізував, а за три хвилини новачок «Діназу» чудово зіграв на випередження й оформив хет-трик. В заключному відрізку поєдинку ковалівцям вдалося тільки підсолодити гіркоту поразки, скориставшись помилкою діназівської оборони.

Варто відзначити, що окрім форварда Іллі Терещенко у команді Володимира Бондаренко непогано зарекомендував себе ще один новачок – півзахисник Олексій Бриженко, який пройшов школу ДЮСШ-15, виступав за луганську «Зорю», київський «Арсенал» та «Чайку» з Петропавлівської Борщагівки. Стосовно інших потенційних кандидатів, то від послуг декого тренерський штаб вже відмовився, інші ж поки  перебувають в полі зору.

«ДІНАЗ» (Вишгород) – «КОЛОС» U-19 (Ковалівка) – 4:2

Голи: Терещенко (26, 50, з пенальті, 53), Авдалян (45) – Валяєв (35), Осипенко (67).

Ось хто виходив у складі «Діназу»: Крикнін, Крохмаль, Волошин, Ічанський, Корешков, Петренко, Марченко, Бовтрук, Бриженко, Авдалян, Терещенко, Крупниченко, Чернишов, Ізотов, Зубленко, Заїка, Дорошенко, Долженко, Блазунь та кілька потенційних новачків.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.