«Діназ» розбив «Олімпік»

Субота, Квітня 6, 2019 - 16:31

Наша команда феєрично стартувала у весняній частині чемпіонату серед аматорів.

«ДІНАЗ» (Вишгород) - «ОЛІМПІК» (Кропивницький) - 10:2

Голи: Каркошкін (5, 21, 60), Безпалий (8), Марченко (15, з пенальті), Авдалян (25, 58), Чернишов (67), Литченко (75, 88, з пенальті) – Куассі (59), Йоро (80).

«Діназ»: Крупниченко (Крикнін, 46), Крохмаль (Ізотов, 46), Волошин, Корешков (Блазунь, 46), Ічанський, Петренко (Александровський, 65), Марченко, Бовтрук, Безпалий (Долженко, 28), Авдалян (Литченко, 59), Каркошкін (Чернишов, 61).  

«Олімпік»: Заховавко (Шаманський, 26), Доссо, Конан Мохамед, Доможирський, Гаркуша (Гьо Абдул, 30), Терпілов, Коломієць, Аркуша, Скляніченко (Куассі, 28), Йоро, Гьо Крістіан (Оуедраого, 54; Кузь, 82).

Попри те, що в турнірній таблиці напередодні гри нинішні суперники перебували неподалік одна від другої («Діназ» опинився на дев’ятій, а «Олімпік» на одинадцятій позиціях), різниця в класі була відома ще задовго до початку поєдинку. Вишгородці лишень в силу певних обставин опинилися осінню в такій ситуації, хоча за якістю гри та амбіціями логічно повинні посідати місце щонайменше в першій четвірці. І хоча, як кажуть, логіку й годі шукати в футболі, цього дня вона довела свою життєвість цифрами на табло. Правда, за тією ж логікою в активі діназівців мало б бути не десять, а десь двадцять забитих м’ячів. Ось тут логіка дала збій. Утім, більше винні в цьому самі господарі, котрі часто розтринькували свої моменти, не завершуючи атаки точними ударами.

Головний тренер «Діназу» Володимир Бондаренко пішов у цьому матчі на певний тактичний експеримент аби створити солідний атакуючий потенціал. А він (експеримент) заключається в тому, що на місці одного з центральних захисників з перших хвилин став грати атакуючий півзахисник Сергій Ічанський, а центральна зона виявилася насиченою аж чотирма креативними виконавцями. Плюс на флангах швидкі Сергій Каркошкін та Олександр Безпалий.

І вже з перших хвилин зустрічі господарі закрути справжню карусель на території україно-африканського «Олімпіку». Розпочав погром Сергій Каркошкін на п’ятій хвилині зустрічі. Отримавши чудовий пас від Вадима Бовтрука, наш крайній півзахисник спіймав голкіпера Андрія Заховавко на протиході й в один дотик штовхнув м’яч у нихній кут воріт. Минуло три хвилини й Олександр Безпалий подвоїв рахунок. «Діназ» почав ловити кураж за хвіст. І хоча не кожна спроба завершувалася точними пострілами (бо вже у двох наступних атаках Вадим Бовтрук направляв шкіряну кулю трішки повз ціль), страж кропивницьких воріт почав нервувати і по-футбольному «ширяти» чи не кожному своєму партнерові. Але саме Андрій Заховавко «привіз» третій гол. У нескладній ситуації він порушив правила майже у воротарському майданчику й рефері справедливо вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті чітко виконав Артем Марченко. Минуло ще кілька хвилин і Сергій Каркошкін метрів з тринадцяти пробив точно у нижній кут.  

П’ятий гол у виконанні може по праву ввійти у посібники для молодих футболістів. Під час чергової атаки, у завершальній фазі діназівці зробили десять передач в один дотик й Вадим Бовтрук шикарно вивів на ударну позицію Валентина Корешкова, котрий черговим пасом вздовж лінії воротарської відрізав голкіпера й надав можливість відзначитися Тамазу Авдаляну. Одразу після цього наставник «Олімпіку» Юрій Кевліч провів заміну на останньому рубежі. Певною мірою це вплинулона перебіг подій в першому таймі. Захист гостей трішки заспокоївся і до перерви більше не пропускав. Хоча, як м’яч після відмінного удару Вадима Бовтрука не потрапив у сітку, а лишень перевірив на міцність перекладину воріт, залишається тільки гадати.

Після відпочинку у господарів відбулася рокировка крайніх захисників, але це анітрохи не знизило активність «Діназу». Вболівальникам довелося зачекати на черговий успіх аж тринадцять хвилин поки Тамаз Авдалян не спромігся оформити дубль. Святкуючи успіх, діназівці тут же прогавили випад «Олімпіку» і дозволили африканському легіонеру Куассі Н’чо уникнути «сухого» погрому. Але Сергій Каркошкін перед тим, як поступитися місцем на полі Олексію Чернишову ударом з середньої відстані оформив хет-трик. Досвідченому ж Чернишову знадобилося всього шість хвилин на полі аби спіймати голкіпера й перекинути м’яч через нього в сітку.

Міг Чернишов оформити не тільки дубль, але й навіть хет-трик та змарнував свої шанси. Натомість поповнив свій бомбардирський багаж ще один джокер «Діназу». Влад Литченко спочатку вдало зіграв на добиванні й переправив м’яч в сітку на 75-й хвилині, а наприкінці зустрічі попросив виконати одинадцятиметровий й поставив завершальну крапку в цьому погромі. Між цими епізодами була ще прикра помилка вишгородських захисників, котра призвела до другого м’яча у ворота «Діназу». І цей момент, безперечно, нагадує, що розслаблятися годі з будь-яким суперником доки не прозвучав фінальний свисток.  

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери