«Діназ» пройшов «Рубікон-Вишневе»

Субота, Лютого 1, 2020 - 17:31

Вишгородці вийшли до півфіналу.

Складною і напруженою видалася боротьба між представниками Вишгороду та Вишневого. Обидві команди непогано знають одна одну, адже недавно разом виступали в аматорському чемпіонаті України. Правда, за цей час «Діназ» підвищився в класі, отримавши статус професіонального колективу, а «Рубікон-Вишневе» поки тільки торує цей шлях. Різниця в статусі та майстерності відіграла визначальну роль в кубковому поєдинку.

Першу половину зустрічі на штучному полі в Конча-Заспі обидві команди провели зконцентровано і без гострих моментів. Оборона домінувала над атакою і попри всі старання, ні «Діназу», ні «Рубікону» не вдавалося вийти на ударну позицію. Не можна сказати, що кадрові перестановки тренерського штабу Володимира Бондаренко в перерві стали ключовими, але в середині тайму вималювалася певна ігрова перевага вишгородців, яка й втілилася в два голи. Відкрив рахунок Тамаз Авдалян (на фото), котрий першим встиг на добивання після удару зі штрафного Сергія Долженко. Голкіпер «Рубікон-Вишневого» не зумів одразу зафіксувати м’яч і цієї миті Тамазу було цілком достатню аби переправити кулю в сітку. За десять хвилин знову стандарт обернувся неприємністю для «Рубікону-Вишневого». Іван Дроздов подав від кутового прапорця на ближню стійку, а Роман Помазан у високому стрибку підрізав м’яч в дальній кут воріт. Відмінний класичний гол.  

Опоненти «Діназу» намагалися уникнути поразки і завдали кілька ударів по воротам Романа Коростишевського, але наш голкіпер був на висоті, продемонструвавши відмінну реакцію.     

XXV Меморіал Макарова

1 лютого. 1/4 фіналу.  

«ДІНАЗ» (Вишгород) – «РУБІКОН-ВИШНЕВЕ» (Київ) – 2:0

Голи: Авдалян (63), Помазан (74).

«Діназ»: Крикнін, Крохмаль, Корешков, Волошин, Гарбар, Петренко, Ічанський, Марченко, Бовтрук, Гида, Помазан. Заміни: Коростишевський, Авдалян, Добровольський, Долженко, Ізотов, Безпалий, Дроздов, Пишний.

«Рубікон-Вишневе»: Попов, Таран, Миколайчук, Верхов, Касабуцький, Понєжда, Швець, Шишкін, Шутенко, Скороход, Тищенко. Заміни: А.Гусін, І.Гусін, Левченко, Карнаушенко, Любко, Шаменко, Колибаба.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://t.me/FCDINAZ

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери