Безвиграшна серія вишгородців сягнула трьох матчів.

«ДІНАЗ» (Вишгород) – «ЧАЙКА» (П.Борщагівка) – 1:2

Голи: Безпалий (62) - Бартошук (14, 73).

«Діназ»: Крупниченко, Крохмаль, Помазан (Корешков, 46), Дмитренко, Волошин, Гарбар (Безпалий, 46), Ічанський, Бовтрук (Капаністий, 81), Марченко, Бриженко, Терещенко (Авдалян, 46).

«Чайка»: Іванов, Пономаренко, Бартошук, Сафіханов, Музиченко, Турчанов, Долгий, Дарда, Волк (Лещенко, 66), Сухенко (Шевчук,46), Тименко.

Протистояння добре знайомих ще по обласних турнірах київських команд перетворилося у справжю битву на професійному рівні. В останніх матчах «Діназ» трішки збавив ходу, а «Чайка» в свою чергу здобула три перемоги поспіль і суттєво виправила своє становище. Перед звітним туром клуби розташувалися поряд, хоча й різниця між ними сягала шести очок. Отож, матч в Демидові мало визначитися, чи стане розрив ще більшим, або чи скоротиться він на пару пунктів.

Після кількох стартових спроб, які не принесли успіху, діназівці вже на початку зустрічі змушені біли діставати м’яч з власних воріт. На 14-й хвилині гості заробили штрафний і чітко його реалізували. В’ячеслав Турчанов вдало подав, а Андрій Бартошук, випередивши захисників, в один дотик переправив снаряд в ціль. Звичайно ж, подібний розвиток подій аж ніяк не влаштовував господарів, але володіючи територіальної перевагою, «Діназ» все ніяк не міг довести свої атаки до логічного завершення ударами по воротам. А все тому, що «Чайка» побудувала щільні оборонні редути на підступах до власної штрафної і кваліфіковано, вчасно перебудовувалася та перекривала всі зони. Одночасно з цим борщагівці ловили будь-який момент для того, щоб кинутися в швидку контратаку. Утім, більше до перерви жодній з команд не вдалося забити.

З перших хвилин другого тайму головний тренер «Діназу» Володимир Бондаренко робить одразу три заміни, випустивши на поле Тамаза Авдаляна, Олександра Безпалого та Валентина Корешкова. Все це було спрямоване аби додати креативності та швидкості в атаці. І треба віддати належне команді це вдалося. Господарі серйозно затиснули гостей на їх половині, раз за разом просочуючись у вільні зони. Врешті-решт це принесло успіх. На 62-й хвилині Олександр Безпалий вчасно відгукнувся на перечу Сергія Ічанського й головою переправив м’яч в сітку – 1:1.

До фінального свистка залишалося ще півгодини і діназівці продовжували плести мереживо своїх позиційних атак та висмикувати по черзі захисників аби вирватися на оперативний простір. Під час однієї з них хтось з борщагівців відверто звалив у карному майданчику Артема Марченко, але свисток рефері промовчав. Натомість результативна відповідь «Чайки» не забарилася. Чергова подача зі штрафного і Олексій Крупниченко, вибиваючи руками м’яч, потрапив прямо у Андрія Бартошука від котрого куля влетіла у ворота.

В заключні хвилини поєдинку «Діназ» всіляко намагався уникнути прикрої поразки. Вперед кинулися практично всі гравці, навіть голкіпер Олексій Крупниченко спішив на подачі від кутових та штрафних, але всі потуги виявилися цього разу безрезультатними. Хоча в одному з епізодів м’яч побував у сітці воріт «Чайки» та суддя зафіксував порушення проти їх голкіпера й гол не зарахував.

Забуксувавши, «Діназ» все ж втримався на шостій позиції в групі «А», але відрив від «Чайки» тепер скоротився до трьох очок. Утім, підопічні Володимир Бондаренко маючь гру в запасі проти «Поділля» й потенційно у разі перемоги можуть вискочити на четверте місце. Матч з хмельничанами відбудеться 20 листопада. А наступного туру вишгородці відправляться в гості до вінницької «Ниви».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.