«Діназ» - півфіналіст Меморіалу імені Щанова!

Субота, Лютого 21, 2015 - 20:38

Маючи беззаперечну перевагу упродовж усього поєдинку «діназівці» здобули мінімальну перемогу над ватутінським «Ретро» та вийшли до півфіналу Меморіалу імені Щанова.

Зі старту поєдинку у Лютіжі підопічні Михайла Стельмаха показали гостям із Черкащини, хто на полі хазяїн. Наші гравці затиснули суперника біля свого штрафного майданчика та проводили одна за однією небезпечні атаки. Один тільки Андрій Байдачний мав як мінімум дві стовідсоткові нагоди, щоб відзначитись, але спочатку наш півзахисник не влучив у ворота з кількох метрів, а потім після помилки захисників «Ретро» не зміг використати вихід один на один з голкіпером гостей.

Але було зрозуміло, що гол у ворота гостей назріває і після чергової атаки м’яч влучив у руку комусь із ватутінців і арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Нападник «Діназу» Рустам Зейналов впевнено переграв голкіпера гостей, відкривши рахунок у матчі.

Після забитого м’яча підопічні Стельмаха не збавили обертів та продовжували проводити гострі атаки, у центрі поля господарями були «діназівці» Володимир Бондаренко та максим Давиденко, гру у захисті як завжди цементував Сергій Пономаренко, а в нападі були активним все той же Зейналов та Дмитро Прима, який грав на позиції «під нападаючими».

У гостей в атаці виходило дуже небагато, оскільки підступи до штрафного майданчика «діназівців» були надійно перекриті, тому гравцям «Ретро» залишалося сподіватися лише на дальні удари. Однак і в цьому ватутінці були не дуже успішними.

Друга половина поєдинка проходила за сценарієм першого, незважаючи на те, що Михайло Стельмах як завжди провів ряд замін. Контроль над ситуацією на полі був повністю за «діназівцями» і саме підопічні Стельмаха були ближчими до того, щоб збільшити свою перевагу у рахунку, аніж гравці «Ретро» його зрівняти.

Отож, наша команда, не дивлячись на лише один забитий м’яч продемонструвала дуже впевнену гру, що дозволяє з оптимізмом дивитись у півфінальний матч, де суперником нашої команди буде київська «Оболонь-Бровар».

Коментарі

Красавы! Рвать Оболоньку!!!! Вперед Диназ!

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери